15oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Магія Запаху

Poprzednia strona

„Co zostaje z najpiękniejszej kobiety na świecie, gdy zgasi światło? Nie widać jej włosów, nie widać piersi, nie widać klejnotów ani piękna jej oczu. Co pozostaje? Kobiecy urok głosu i perfumy” – mawiał Jean Paul Guerlain. Podobno przed wyprawą w celu uwiedzenia Marka Antoniusza, Kleopatra kazała nasączyć żagle swojego statku perfumami, Madame de Pompadour, jedna z faworyt Ludwika XV, wydawała rocznie miliony franków na pachnące eliksiry, a Marilyn Monroe do snu zakładała tylko Chanel No 5.
Zamknij oczy i poczuj zapachy stworzone przez najsłynniejsze „nosy”: Coco Chanel, Germaine Cellier, Calice Becker, Sophię Grojsman i Olivię Giacobetti. Zapachy, które uruchamiają wyobraźnię i wydobywają najsubtelniejsze wspomnienia…
A może marzy Ci się własna kompozycja z nut głowy, serca i głębi? Dlaczego nie skorzystać z warsztatów perfumiarskich w Talaria Resort & SPA?

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij