17oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Масажі

 Dotyk natury, przyjemności, zdrowia i relaksu

Poprzednia strona

OGNISTY KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY (VAGHEGGI)

Wyjątkowy masaż całego ciała wykonany w połączeniu ze zmysłową kaskadą olejków eterycznych i minerałów wulkanicznych. Kamienie do masażu z pyłem wulkanicznym uwalniają ciepło, a minerały pozwalają głębiej odczuć działanie masażu. Doskonały dla osób, które chcą jednocześnie usunąć niedoskonałości miejscowej tkanki tłuszczowej, cellulitu i braku jędrności skóry. Efekty: ujędrnione i wyrzeźbione ciało.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 450 zł

 

MASAŻ ZASADOWY by TALARIA – DETOKS & RELAKS

Autorski masaż detoksykujący polegający na połączeniu techniki modułowego masażu klasycznego oraz masażu bańką chińską, z użyciem soli zasadowej dra Jentschury oraz oleju kokosowego. Oprócz relaksu i odprężenia, masaż ten to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu z toksyn i ważny element terapii zasadowej.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 240 zł

 

PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA - RELAKSACYJNO - REWITALIZUJĄCY

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry. Masaż połączony z zapachem olejku mandarynkowego pozwala pozbyć się skutków stresu związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Zaś dzięki kosmetykom skóra zostaje wygładzona i nawilżona, zachowując zdrowszy wygląd.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 300 zł
 

TWÓJ ULUBIONY MASAŻ "NA MIARĘ"

Masaż całego ciała dopasowany do indywidualnych potrzeb – kondycyjny, witalizujący i odprężajacy. Do Twoich potrzeb i maksymalnego efektu dopasowujemy nie tylko balsamy i olejki eteryczne, ale także technikę: intensywność i szybkość ruchów.

Wybierz idealną wersję dla siebie:

HARMONIA - magia olejku ze świecy

RELAKS - odżywienie masłem Shea

ENERGIA - intensywne odprężenie

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 250 zł

 

TERAZ PLECY - AUTORSKI MASAŻ REZONANSOWY

To połączenie naturalnych balsamów, ziół i olejów oraz różnorodnych terapii dla maksymalnego efektu – zrelaksowania mięśni pleców. To jednocześnie połączenie masażu klasycznego z masażem bańką chińską, gorącą rolką wg dr Kneippa oraz masażem dźwiękiem mis tybetańskich.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 250 zł

 

OGNISTY MASAŻ CIAŁA NA CIEPŁYM PIASKU Z ROZGRZANIEM PLECÓW I KRĘGOSŁUPA

To wyjątkowy zabieg na ciepłym piasku kwarcowym oparty na technikach masażu klasycznego i sportowego, zakończony energetycznym rozgrzewającym rytuałem z ogniem (wywodzącym się z Medycyny Tybetańskiej). Zabieg z ogniem obniża poziom kortyzolu – hormonu stresu, wzmacniając system immunologiczny. Specjaliści twierdzą, że właściwości prozdrowotne zabiegu ogniem są porównywalne ze skutkiem kilku masaży klasycznych. Ognisty masaż nie tylko doskonale relaksuje, jest też rekomendowany osobom cierpiącym na bóle związane ze stresem czy długotrwałą pozycją siedzącą podczas pracy.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 260 zł

 

OGNISTY MASAŻ PLECÓW

Klasyczny masaż pleców z rozgrzaniem spiętych mięśni ciepłem ognia, wykonywany na rozgrzanym piasku kwarcowym. Witalizuje i relaksuje zmęczone plecy oraz głębokie mięśnie przykręgosłupowe, dodaje nowej energii.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 160 zł

 

ANTYSTRESOWY MASAŻ NA CIEPŁYM PIASKU

Masaż relaksacyjny z aromatem mandarynek, wykonywany na ciepłym piasku kwarcowym. Intensywnie odprężający masaż tylnych partii ciała, rozpoczynający się relaksacyjnym masażem stóp, poprzez rozluźnienie nóg, pleców, z elementami masażu głowy.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 200 zł

 

TERAPIA LA STONE - MASAŻ KAMIENIAMI

Połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi oraz zimnymi marmurowymi i półszlachetnymi kamieniami energetycznymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni oraz stawów, wspomaga ich regenerację.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 300 zł

 

MASAŻ LOMI LOMI NUI BY TALARIA

Lomi Lomi Nui to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, wywodzący się z Hawajów. Hawajczycy rozumieją zdrowie jako swobodny, płynny ruch energii w ciele, dlatego uzdrawianie traktują jako uruchomienie takiego przepływu. Charakterystyczne płynne i długie ruchy stosowane w Lomi Lomi Nui, w połączeniu z pracą na głębokich tkankach i wszystkich stawach, umożliwiają uwolnienie wielu warstw napięcia i stresu oraz przywrócenie harmonii na poziomie ciała, umysłu i duszy. Masaż wykonywany jest przez mężczyznę.

Czas trwania: do 90 minut    Cena: 340 zł

 

DOTYK ORIENTU

Masaż inspirowany ayurvedyjską filozofią. Masaż wykorzystuje olejki eteryczne dobrane do doshy danej osoby. Techniki masażu są różne od bardziej tradycyjnych do klasycznych. Podczas masażu uciskane są specjalne punkty, które odpowiedzialne są za przepływ energii w ciele. Masaż ten usuwa skutki długotrwałego stresu, oczyszcza i przywraca siły witalne oraz wewnętrzną harmonię. Wykonywany jest przez mężczyznę.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 290 zł

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 340 zł

 

CHWILA RELAKSU - MASAŻ PLECÓW

Propozycja dla osób poszukujących szybkiego relaksu dla zmęczonych i zestresowanych mięśni karku i szyi. Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo - lędźwiowych i przykręgosłupowych oraz mięśni karku, szyi i potylicy. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 zł

 

AZJATYCKI MASAŻ GŁOWY

To specjalnie opracowana metoda masażu terapeutycznego w oparciu o tradycje medycyny chińskiej, polegająca na uciskaniu punktów akupresurowych na głowie i karku. Uwalnia napięcia w ciele, reguluje przepływ energii, pobudza system obronny organizmu.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 130 zł

 

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 290 zł

 

MASAŻ GŁOWY DO ZABIEGU

Czas trwania: do 20 minut     Cena: 110 zł

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij