Przejdź do treści Idź do góry

Superior Single

 

Pokój typu Superior Single w Pałacu

od 495zł /noc
Poprzednia strona
Powierzchnia: 15m2
Widok: Парк і ставки
Łóżko: Ліжко мін. 140 см шириною
Wyposażenie:
  • łóżko typu Comfort
  • łazienka
  • zestaw kosmetyków
  • zestaw ręczników
  • telewizor z płaskim ekranem
  • Wi-fi
  • materiały piśmiennicze
  • woda butelkowana

Магія Фільму

Choć może się to wydać niewiarygodne – w kinematografii nadal nie zapanowało równouprawnienie. Przemysł filmowy, a nawet kapituły największych filmowych nagród nadal wydają się nie traktować kobiet kina – reżyserek, scenarzystek, kamerzystek na równi z ich kolegami – mężczyznami. Tym większy podziw należy się tym, które podarowały nam wielkie filmowe arcydzieła.
A może między aktywnościami, zabiegami, między słowami… obejrzyjmy wspólnie filmy Alice Guy-Blaché – pierwszej kobiety reżyser i twórczyni jednych z pierwszych filmów fabularnych, Dorothy Arzner – jednej z niewielu reżyserek, którym udało się przebić w zdominowanym przez mężczyzn Hollywood lat czterdziestych. I wreszcie dzieła największych współczesnych scenarzystek i reżyserek: Jane Campion, Agnieszki Holland, Sofii Coppoli czy Kathryn Bigelow.
A dziś zapraszamy na plan Talaria Resort & Spa… kręcimy sceny z Twoim udziałem!

Чемпіонки почуттів

„Kobiecie wolno kochać, kogo zechce i ile razy zechce” – to słowa Claude’a Famere i myśl przewodnia dla tego pokoju. Metresy, nałożnice i kochanki odgrywały istotną rolę nie tylko w alkowie. Niejednokrotnie wpływały na losy świata! Bywały narzędziem w rękach politycznych przeciwników władcy, często jednak były to kobiety o niezwykłej sile i inteligencji, dla których miłość była drogą do własnej potęgi...
Pamiętajmy o Kleopatrze – partnerce Juliusza Cezara i Marka Antoniusza, Madame de Pompadour – metresie króla Francji Ludwika XV czy Marii Walewskiej – kochance samego Napoleona.

Чарівні Сади

Z początku architektura krajobrazu mogła być dla kobiet jedynie pasją. Dla pań ze sfer wyższych była tylko „dopuszczalnym” hobby. Te, które odważyły się zawodowo zająć projektowaniem ogrodów, mogły robić to wyłącznie pod egidą swych mentorów – oczywiście mężczyzn.
Zamknijmy oczy i przenieśmy się do ogrodów stworzonych przez pionierkę tej sztuki – Beatrix Farrand; malowniczych, niemal impresjonistycznych ogrodów projektowanych przez Gertrude Jekyll – najbardziej wpływową angielską architekt krajobrazu przełomu XIX i XX w., czy do zapierających dech w piersiach, wspaniale uporządkowanych, lecz pełnych rozmachu ogrodów dzieła Penelope Hobhouse
Wyjrzyj przez okno i zobacz swój wymarzony ogród… oczami wyobraźni!

Магія бізнесу

„Są pracowite i rzetelne, nie potrzebują przywilejów. Mają ogromny dar przekonywania i łatwo przychodzi im wypracowywanie kompromisów. Są konkretne i odważne. Chętnie włączają pracowników do procesu zarządzania. Szybciej uczą się na własnych błędach”. Kobiety w biznesie – tak piszą o nich mężczyźni.
Zapraszamy do odkrycia „piękniejszej twarzy biznesu”. W podróż służbową zabiorą nas: Harriet Hubbard Ayer i Helena Rubinstein (obie zbiły majątek w branży kosmetycznej), Oprah Winfrey, multimilionerka Sara Blakely, która zarobiła swój pierwszy milion przed trzydziestką, właścicielka firmy Spanx produkującej bieliznę wyszczuplającą czy Sheryl Sandberg – od 2008 r. szefowa operacyjna Facebooka.
Każda z nich, aby osiągać sukces, musi od czasu do czasu odpocząć. Sheryl Sandberg co prawda śpi na co dzień tylko 2 do 3 godzin na dobę, jednak nadrabia niedobór snu podczas urlopu. Zapraszamy Panie do pójścia w jej ślady i skorzystania z naszego serwisu dobrego snu lub do relaksu w naszym SPA!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij