12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Zabiegi pielęgnacyjne twarzy - odżywienie i regeneracja

Podaruj swojej skórze trochę odżywienia...

Poprzednia strona

PRO VITAL (YONELLE)

Doskonały zabieg wygładzający i szybko poprawiający kondycję każdego typu skóry z objawami odwodnienia, wysuszenia, dyskomfortu. Szczególnie polecany palaczom. Wskazany niezależnie od wieku czy pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia głębokich warstw naskórka, poprawy elastyczności i odświeżenia kolorytu.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 350 zł

 

CONTRA-AGE / REDNESS / SEBUM (YONELLE)

Zabieg skrojony na miarę w trzech wariantach: wymagającej napięcia, liftingu / dla skóry naczynkowej / przetłuszczającej się. Nawilża, rozjaśnia i wyrównuje koloryt cery, nadaje jej świeży wygląd. Działa na Twój konkretny problem z cerą.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 350 zł

 

INFUZJA TLENOWA (ESDOR)

Infuzja tlenowa na bazie ekstraktu z komórek macierzystych winogron. To dotleniający zabieg regenerująco - nawilżający z efektem natychmiastowego wygładzenia skóry.

Anti-Ageing Instytut Esdor połączyłmoc polifenoli winnych w postaci formuły antyoksydacyjnej Eminol® (skoncentrowany ekstrakt polifenolowy) z osiągnięciami współczesnej technologii i stworzył zabieg Infuzji tlenowej z Esdor z wykorzystaniem urządzeń do infuzji tlenowej. Ten innowacyjny zabieg to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych zawartych w VID Perfection Serum S.O.S. w głąb skóry za pomocą czystego i skoncentrowanego tlenu. Wykorzystywane są w nim dwie technologie: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą tlenu oraz terapia czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną i bezbolesną alternatywą dla botoxu i innych zabiegów inwazyjnych. Metoda iniekcji tlenowej wykorzystuje najbardziej naturalny i bezpieczny składnik jakim jest czysty tlen i dlatego terapia Infuzji tlenowe z Esdor może być stosowany praktycznie u każdego klienta, bez względu na rodzaj skóry.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 450 zł

 

ACTIVENERGY VIT. C FORTE

Luksusowy i stymulujący zabieg dodający skórze energii, blasku i witalności. Zabieg przeznaczony do każdego rodzaju skóry zestresowanej i zmęczonej o niezwykle relaksującym przebiegu i holistycznym działaniu na skórę i zmysły. Zabieg hamuje procesy starzenia się skóry i pobudza ja do samo regeneracji. Widoczny i odczuwalny jest efekt rozświetlenia i liftingu.

Czas trwania do 75 minut         Cena: 450 zł

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij