15oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Zrelaksowana mama

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Poprzednia strona

"NOWE CIAŁO" - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO - NAWILŻAJĄCY (YONELLE)

Pierwszym etapem pielęgnacji ciała jest oczyszczanie - podstawa działań każdej kobiety, zwłaszcza w wyjątkowym okresie ciąży. Delikatny peeling wulkaniczny stymuluje mikrokrążenie, a nawilżający balsam na zakończenie zabiegu odżywia i nawilża skórę. Znika szorstkość, nadmierne zrogowacenie i przesuszenie. Skóra staje się jedwabista i bardziej elastyczna, a ciało zrelaksowane.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 250 zł

 

MASAŻ PRENATALNY (YONELLE)

To uznany sposób zapewniania przyszłej mamie komfortu i lepszego samopoczucia. Najnowsze badania potwierdzają, że jest on bezpieczną i przyjemną terapią, która wyraźnie poprawia stan fi zyczny i psychiczny, zarówno kobiety w ciąży, jak i oczekującego na przyjście na świat dziecka. Stosowany regularnie sprawia, że kobieta doświadcza głębokiego relaksu, nabiera zaufania do możliwości własnego ciała, co znacząco zmniejsza strach przed porodem i ułatwia współpracę położnej z rodząca w czasie porodu. Masaż dodatkowo skutecznie niweluje oraz zapobiega dolegliwościom bólowym pleców, mięśni i stawów, usprawnia krążenie krwi i limfy, zmniejszając obrzęki stóp i nóg, pomaga kontrolować przyrost wagi ciała, przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry brzucha i biustu, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród oraz korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 280 zł

 

MASAŻ PLECÓW – LĘDŹWIE, KARK I SZYJA

Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 zł

 

ODŚWIEŻAJĄCY MASAŻ NÓG

Odświeżający masaż nóg, niwelujący efekt ciężkich nóg i opuchlizny. Dzięki specjalnej mieszance olejów i technice masażu, zabieg  daje uczucie lekkiego chłodzenia i pobudzająca cyrkulację krwi i limfy.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 zł

 

ZABIEGI NA TWARZ

Ze względu na różnorodne indywidualne potrzeby skóry, zarezerwuj czas, a kosmetyczka po analizie skóry doradzi odpowiedni zabieg.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij