3oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Zrelaksowana mama

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Poprzednia strona

MASAŻ PRENATALNY

To uznany sposób zapewniania przyszłej mamie komfortu i lepszego samopoczucia. Najnowsze badania potwierdzają, że jest on bezpieczną i przyjemną terapią, która wyraźnie poprawia stan fizyczny i psychiczny, zarówno kobiety w ciąży, jak i oczekującego na przyjście na świat dziecka. Stosowany regularnie sprawia, że kobieta doświadcza głębokiego relaksu, nabiera zaufania do możliwości własnego ciała, co znacząco zmniejsza strach przed porodem i ułatwia współpracę położnej z rodząca w czasie porodu. Masaż dodatkowo skutecznie niweluje oraz zapobiega dolegliwościom bólowym pleców, mięśni i stawów, usprawnia krążenie krwi i limfy, zmniejszając obrzęki stóp i nóg, pomaga kontrolować przyrost wagi ciała, przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry brzucha i biustu, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród oraz korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie.

Czas trwania: 75 minut (w zależności od kondycji i samopoczucia)     Cena: 250 PLN

 

MASAŻ PLECÓW – LĘDŹWIE, KARK I SZYJA

Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: 30 minut                                    Cena: 95 PLN

 

ODŚWIEŻAJĄCY MASAŻ NÓG

Odświeżający masaż nóg, niwelujący efekt ciężkich nóg i opuchlizny. Dzięki specjalnej mieszance olejów i technice masażu, zabieg  daje uczucie lekkiego chłodzenia i pobudzająca cyrkulację krwi i limfy.

Czas trwania: 30 minut                                    Cena: 95 PLN

 

„NOWE CIAŁO” – ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO-NAWILŻAJĄCY Z PEELINGIEM

Pierwszym etapem pielęgnacji ciała jest oczyszczanie – podstawa działań każdej kobiety, zwłaszcza w wyjątkowym okresie ciąży. Delikatny peeling na bazie soli morskiej stymuluje mikrokrążenie, a nawilżający balsam na zakończenie zabiegu odżywia i nawilża skórę. Znika szorstkość, nadmierne zrogowacenie i przesuszenie. Skóra staje się jedwabista i bardziej elastyczna, a ciało zrelaksowane.

Czas trwania: 30 minut                                  Cena: 150 PLN

 

BAWEŁNIANY KOKON NAWILŻAJĄCO-RELAKSUJĄCY

Doskonały zabieg nawilżającą relaksujący z maską z bawełny o holistycznym działaniu, idealnie nadaje się do pielęgnacji ciała i umysłu w czasie ciąży. Nawilża i odżywia oczyszczoną delikatnym peelingiem skórę oraz dodaje nowej energii i koi zmysły. Po zabiegu poczujesz się jak delikatny motyl.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 350 PLN

 

OKŁAD ZASADOWY Z KOKOSEM I SOLĄ DRA JENTSCHURY Z MASAŻEM KARKU I NÓG

Wspaniały zabieg oczyszczająco-nawilżający oparty na zasadowej pielęgnacji dra Jentchury, możliwy do stosowania na każdym etapie ciąży. Drobinki soli zasadowej lekko oczyszczają i mineralizują skórę, olej kokosowy pielęgnuje i nawilża. Zabieg połączony z delikatnym głaskaniem likwiduje napięcia mięśniowe.

Czas trwania: 45 minut                                  Cena: 180 PLN

 

ZABIEG NA TWARZ DERMOSYSTEM + OKŁAD NA CIAŁO Z KOKOSEM

To połączenie zabiegu oczyszczająco-pielęgnacyjnego na twarz z linii polecanej dla kobiet w ciąży, z jednoczesnym okładem na ciało. Maksimum relaksu i pielęgnacji w jednym czasie.

Czas trwania: 120 minut                                Cena: 450 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij