Piątek, 06/12/2019

WARSZTAT MIKOŁAJKOWY „STYLOVE KOBIETY”. Pewność siebie. Styl. Moc.

Droga Kobieto,

Być może miewasz codziennie wątpliwości i dokuczliwe pytania. Czy jestem wystarczająco skuteczna, aby osiągnąć, to czego chcę? Czy robię wystarczająco dużo, aby odnieść sukces? Czy wystarczająco dobrze wyglądam, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie? Czy to przypadkiem nie jest moja wina, że ​​nie wszystko idzie tak, jak chcę? Ten hałaśliwy sąsiad mieszkający w Twojej głowie budzi się każdego dnia dość wcześnie. A Ty jesteś zajęta udowodnieniem mu, że się za każdym razem myli. To on wpływa na to, jak się zachowujesz i na to, że czasami brakuje Ci pewności siebie. Mimo tego, że zawsze wierzyłaś, że w środku Ciebie mieszka lepsze „JA”, to czujesz się jakbyś komuś w pewnym momencie oddała swoją moc. 

A może jednak to nie prawda i wcale tak nie jest….Może teraz masz tylko taki okres w życiu, w którym zwyczajnie gdzieś po prostu utknęłaś i potrzebujesz przełomu. Delikatnego momentu na przypomnienie, KIM naprawdę jesteś. Zwyczajnie chciałabyś na chwilę oderwać się od codzienności i po prostu zrelaksować się, odetchnąć.

 

Warsztat skierowany jest do kobiet w każdym wieku, chcących odkrywać swoje mocne strony, wzmacniać poczucie własnej wartości i budować pewność siebie, aby z odwagą podchodzić do podejmowania wyzwań i łatwiej realizować osobiste, czy zawodowe cele. 

Ten weekendowy warsztat to możliwość spojrzenia na siebie z nowej perspektywy,  to praca nad sobą w różnych obszarach.

 

Czego doświadczysz?:

1.MODUŁ 1 Sesje warsztatowo – coachingowych - Spójrz w swoje wewnętrzne lustro i zobacz prawdziwą siebie. Odkryj wewnętrzne prawdziwe „JA”

2. MODUŁ 2 Spotkania z psychologiem mody Pewność siebie ukryta w Twojej szafie. Twoja szafa która wyraża istotę tego, kim jesteś w świecie zewnętrznym!

3.MODUŁ 3 Indywidualnej sesji fotograficznej z fotografką portretową - Spójrz w zewnętrzne lustro i pozwól sobie oswoić niepewność i kompleksy.

Z kim będziesz współpracować?

JULITA PIETRASZKO. CACH ICC®. TRENER 

Doświadczony menadżer i praktyk biznesu. Bazując na własnym doświadczeniu osobistym oraz biznesowym, wspiera ludzi w rozwoju, pomaga uświadamiać osobiste style myślenia i motywacje, wartości i przekonania, które działają jak filtry rzeczywistości – pokazując to, na czym się koncentrujesz i co Cię wspiera w życiu lub nie. 

 

EWA JURCZAK. PSYCHOLOG MODY. STYLISTKA.

Specjalizuje się we wpływie ubioru na naszą osobowość i zachowanie. Twórczyni projektu „Psychologia stylu”, oraz warsztatów „Obudź swój styl”. 

 

PAULINA SKONIECZNA. FOTOGRAFKA PORTRETOWA

Redaktorka w portalu fotograficznym dla kobiet www.obiektywne.pl. Posiada doświadczenie w pracy z młodymi modelkami, aktorkami telewizyjnymi i teatralnymi. Współpracowała m.in. z Martą Bryłą (Korona królów, Na dobre i na złe), Julią Kostow (Leśniczówka, Na Wspólnej), Aleksandrą Czajkowską (M jak Miłość, Na Wspólnej, kampanie reklamowe dla Smyka, 5.10.15, Reserved kids), Emilią Rostek (Korona królów, Wkręceni 2), Gabrielą Świerczyńską (Korona królów) i Kariną Woźniak (Teatr Roma, Na dobre i na złe). 

 

Czeka Cię czas refleksji i zmiany, zabiegi SPA, dobra zabawa, możliwość poznania nowych i ciekawych ludzi. Po warsztacie otrzymasz swoje zdjęcie portretowe, wykonane podczas indywidualnej profesjonalnej sesji.

 

PAKIET ZAWIERA:

  • 2 noclegi w pokojach 1 osobowych
  • 2 śniadania (sobota/niedziela)
  • 1 kolacja (sobota)
  • 1 lunch serwowany (sobota)
  • Przerwy kawowe (1 i 2 dnia)
  • Zabiegi SPA: Rytuał w saunie kamiennej. Rytuał w saunie parowej. Relaks przy dźwiękach gongów.

Praca warsztatowo – coachingowa (4 sesje po 1,5 h).

2 h spotkanie Moda. Styl. Wizerunek. 

Indywidualna sesja zdjęciowa.

 

Niezbędne informacje i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij