15oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

SPA i wellness

To 1000 m2 powierzchni stworzonej dla przyjemności, aktywności i relaksu dla kondycji, zdrowia i urody. To najbardziej zmysłowa i inspiracyjna strefa w Talarii.

Poprzednia strona

Wellness & mySPA  w TALARIA RESORT & SPA przygotowana jest w taki sposób, aby nie tylko pielęgnować, relaksować i regenerować na miejscu, ale także inspirować i zachęcać do kontynuacji zdrowego stylu życia w domu. 

 

MySPA to świat dwunastu gabinetów i indywidualnych zabiegów dla urody, zdrowia i kondycji dopasowanych do osobistych upodobań każdego Gościa. To także strefa wellness z basenem, jacuzzi, zmysłowymi saunami, perłowym hammamem, ziołowym domkiem, salą cardio, wypoczywalnią i zewnętrznym parkiem relaksu i aktywności. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy tygodniowy program wykładów, prezentacji i aktywności – jako indywidualną inspirację dla Twojego stylu życia. Pragniemy, aby nasi Goście znaleźli u nas własną drogę dbałości o lepsze samopoczucie na co dzień i po powrocie z Talarii.

 

NAJBARDZIEJ KOBIECA STREFA…

Tu w weekendy wypoczywają wyłącznie kobiety. Chcemy, aby każda z nas (kobiet) poczuła się tu komfortowo, bezpiecznie i swobodnie i mogła wybrać swoją własną drogę pielęgnacji, regeneracji oraz dbałości o urodę, kondycję i zdrowie. UWAGA! Terapeutami SPA są zarówo kobiety, jak i mężczyźni. Masaż Lomi Lomi by Talaria wykonuje wyłącznie mężczyzna.

 

JEST WIELE DRÓG DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU… ZNAJDŹ SWOJĄ!

Lepsze samopoczucie każdego z nas jest sprawą indywidualną, a wszyscy jesteśmy różnorodni pod względem charakteru, temperamentu, wieku, upodobań, przyzwyczajeń, a także czasu… i otoczenia. Talaria Resort&SPA  – to miejsce, które inspiruje do działania, nie narzucając konkretnej jego formy. W Talaria Resort&SPA możesz robić to, co chcesz, jak chcesz i kiedy chcesz. Bez względu na to, czy masz ochotę na kontakty towarzyskie, czy też wolisz się wyciszyć i zrelaksować, zawsze znajdziesz u nas idealne miejsce i pomysł na wypoczynek, który będzie korespondował z Twoim nastrojem.

 

Nawet przy złej pogodzie możesz odpłynąć i zrelaksować się w aromatach natury – siana i roślin prosto z regionu w ziołowym domku lub zafundować sobie odmładzający okład z jabłek w gabinecie wyjątkowych kąpieli soft pack.

 

Odpręż ciało i umysł podczas wyjątkowego masażu w gabinecie masaży świata lub wybierz się na basen i relaks dla umysłu, gdy usłyszysz śpiew delfinów lub soul pod wodą.

 

Możesz poćwiczyć charakter, biorąc udział w rytuale saunowym w my Bania lub wybrać spokojne oczyszczanie w pachnącym i lekko ciepłym hammamie.

 

Zabieg z zakresu kosmetyki estetycznej czy też trzygodzinny rytuał dla zmysłów i relaksu całego ciała, pięlęgnacja zasadowa twarzy lub zabieg na twarz ze złotem, perłami i diamentem  - Ty wybierasz.

 

A jeśli potrzebujesz po prostu trochę spokoju i relaksu - zarezerwuj Wieżę Marzeń lub zabieg na ciepłym piasku.

 

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ (tel.: 22 350 93 59, e-mail: spa@talaria.pl).

 

Godziny otwarcia strefy SPA & Wellness:

09:00 - 21:00 od niedzieli do czwartku

09:00 - 22:00 od piątku do soboty

Godziny pracy recepcji SPA:

09:00 - 21:00 od poniedziałku do czwartku

09:00 - 22:00 od piątku do soboty

09:00 - 21:00 niedziele

 

Ocena jakości wody

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij