Piątek, 26/01/2018

Warsztaty Miejsce Mocy i joga z Pauliną Młynarską dla kobiet

WARSZTATY MIEJSCE MOCY I JOGA Z PAULINĄ MŁYNARSKĄ DLA KOBIET

26.01-02.02.2018r.

pakiet 8 dni – 7 noclegów

 

Ferie z jogą dla początkujących  i warsztaty #miejscemocy z Pauliną Młynarską w Talarii to doskonały pomysł na dobry start w nowy rok, zaprzyjaźnić się z jogą i z samą sobą.

W programie 2 sesje jogi każdego dnia. Hatha yoga Shivananda, czyli baza, podstawa, na której warto zacząć budować swoją praktykę. Spokojne ćwiczenia nastawiane na obserwację ciała, oddechu i umysłu w asanach. Czas trwania sesji około 100 minut. Poranna - energetyczna oraz wieczorna- relaksująco medytacyjna.

Wprowadzenie teoretyczne: filary jogi, historia, asany, świadomy oddech ( pranayama), fakty i mity o jodze.

3 spotkania w grupie około 90 minut każde.

Warsztaty Pauliny Młynarskiej #miejscemocy:

3 spotkania w grupie około 90 każde. Główne tematy:

  • Co i kto „okrada” mnie z życiowej energii? - Czyim właściwie życiem żyję? - Kiedy- Dlaczego tak trudno mi zachować pełnię sił i dorosłej kobiecości w sytuacjach poza strefą komfortu ( wystąpienia publiczne, negocjacje, konflikty). -Kiedy, zamiast wspierać  dyskryminuję samą siebie? - Co, lub kto odbiera mi wiarę we własne siły? Wprowadzenie do procesu zmiany.
  • Ja  dorosła. Co to właściwie znaczy? - Oddech, ciało, głowa. - Jaka jestem gdy potrafię się sobą naprawdę zaopiekować?
  • Wewnętrzny krytyk. Jak dorosła rozprawia się z wewnętrznym tyranem i co z tego wynika? - Ja, która wiem. A gdyby tak przestać obawiać się starości?

Dużo śmiechu, mnóstwo dobrej kobiecej energii i wsparcia, nowe przyjaźnie i głęboki wypoczynek!

*Uczestniczki proszone są o przywiezienie: osobistej maty do jogi ( na dobry początek osobistej praktyki:), szala, lub niewielkiego koca do okrywania się podczas relaksu i praktyki medytacyjnej, luźnych, niekrępujących ruchów ubrań do ćwiczeń. Życzliwości i uśmiechu!

*Ćwiczymy boso, ale na czas relaksu po zakończeniu sesji warto mieć przy sobie skarpetki.

 

Ponadto zadbamy o Wasz relaks w Talaria Resort&SPA, gdzie można będzie skorzystać z zabiegów spa, zadbać o zdrowie i urodę. Na Uczestniczki czekać będzie oferta SPA (do wykupienia dodatkowo) oraz ogólnodostępne basen, jacuzzi, sauny, domek ziołowy i sala cardio.

 

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach jedno- i dwu- osobowych w Pawilonie Parkowym (dopłata do pokoju jednoosobowego – 350 zł za pobyt), pełne wyżywienie w Talaria Resort&SPA. Istnieje możliwość wykupienia przejazdu na trasie Warszawa – Trojanów lub Lublin – Trojanów, koszt transportu - 250zł. W przypadku dalszych lokalizacji transport wycenimy indywidualnie.

 

Rezerwacja:

e- mail: recepcja@talaria.pl

albo pod numerem telefonu: 22 397 73 08 lub 511 411 189

 

Całkowity koszt z zakwaterowaniem na 7 nocy z wyżywieniem: 2950,00 zł w pokoju dwuosobowym (nie dokwaterowujemy pojedynczych osób do pokoi 2- osobowych) oraz 3300,00 zł w pokoju jednoosobowym.

Pobyt rozpoczyna się kolacją w dniu wyjazdu i kończy śniadaniem w dniu wyjazdu.


*dojazd własny.

 

Rezerwacja obowiązuje od chwili wpłacenia zaliczki w wysokości 500 zł na numer konta, który otrzymacie Panie w mailu po zrobieniu rezerwacji.

Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 5 stycznia 2018r.

 

Korespondencja:

kontakt@paulinamlynarska.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij