3oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Ważne informacje przed przyjazdem

Co należy wiedzieć przed przyjazdem do nas?

Poprzednia strona

Jak działamy?

  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, kończy o 11:00. Istnieje możliwosć przebywania w strefie SPA & Wellness przed i po wymeldowaniu z pokoju.
  • Restauracja a la carte czynna jest w godz. 12:00 -22.00 (śniadania w godzinach 07:30-10:30 od poniedziałku do piątku i w godzinach 8:30-10:30 w soboty i niedziele).
  • Posiłki w ramach zarezerwowanych pakietów: KLIKNIJ TUTAJ
  • Strefa SPA & Wellness działa codziennie od 09:00 do 21.00, w piątki i soboty do 22:00. Sauny uruchamiane są na życzenie.
  • Talaria to miejsce sprzyjające relaksowi - po całym obiekcie, łącznie z restauracjami, można poruszać się w szlafrokach.

Talaria to miejsce wyjątkowe. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie kobiety! Serdecznie zapraszamy Panów w dniach od niedzieli po południu do piątku rano (wyjątki: /strefa-nie-tylko-dla-kobiet).

Talaria to miejsce przyjazne mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Prosimy o zrozumienie, że poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA w określonych w harmonogramie godzinach, pod opieką mamy.

 

Przedłuż swój pobyt...

Każdy Gość Talaria Resort & SPA ma możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu w swoim pokoju do godziny 13:00 (w przypadku braku rezerwacji na ten pokój, prosimy o upewnienie się w recepcji). Jeśli zamówiłaś/ eś zabieg czy masaż w strefie SPA, istnieje możliwość pozostania w pokoju dłużej (również w zależności od dostępności). Wszystkich Gości zapraszamy do spędzenia reszty dnia w strefie SPA i na zabiegach nawet po wymeldowaniu i przed wmeldowaniem.

 

MAŁYM DRUKIEM, czyli ważne informacje...

Mężczyzna w Talarii -  przy rezerwacji prosimy pamiętać, że w weekendy obiekt przyjmuje na pobyt hotelowy wyłącznie kobiety. Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

Dzieci - obiekt przyjazny mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Pobyt dla dzieci do 3 lat jest gratis (śpią na łóżku z rodzicami czy na łóżeczku turystycznym), a gościnne rabaty dla starszych sięgają 50 % dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz 30 % dla dzieci do 12 roku życia. Ze względu na charakter obiektu, prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA pod opieką rodziców.

Zwierzęta – są mile widziane Talarii, jednak z pewnymi ograniczeniami. Jeśli chcesz przyjechać z ulubieńcem – zwierzęciem domowym (pieskiem, kotem) to wybierz pokój w Pawilonie Parkowym i zgłoś to przed przyjazdem. Opłata za zwierzę domowe wynosi 100 zł za pobyt.

 

Zapraszamy do rezerwacji pobytów Pań z Panami w terminach: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij