4oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Strefa (nie) tylko dla kobiet

Talaria Resort & SPA to wyjątkowe miejsce dla wszystkich!

Poprzednia strona

Talaria to kraina wypoczynku i przyjemności, źródło zdrowia, kondycji i urody, oaza spokoju i aktywności, inspiracji i edukacji - a także wyjątkowe miejsce na organizację wesela czy spotkania biznesowego!


Co ważne, każdy weekend jest w Talarii FOR LADIES ONLY - Panowie nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej i pawilonowej oraz wstępu do strefy SPA. W dniach od niedzieli po południu do piątku rano Talaria jest miejscem otwartym także dla Panów i całych rodzin. Zapraszamy Panów szczególnie na pobyt w formule wellinclusive albo ze śniadaniem.

 

Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

 

Lista najbliższych terminów weekendowych "koedukacyjnych" i świątecznych - gdzie możliwy jest pobyt Panów:

  • weekend dla Pań i Panów: 28- 30 października 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu lub oferty specjalnej (KLIK)
  • weekend dla Pań i Panów: 11- 13 listopada 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu lub oferty specjalnej (KLIK)
  • Święta Bożego Narodzenia - specjalna oferta (KLIK)
  • Sylwester bez balu 4 ŻYWIOŁY - specjalna oferta (KLIK)
  • weekend 6- 8 stycznia 2023r. (Święto Trzech Króli) - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu lub oferty specjalnej (KLIK)
  • weekend 10 - 12 lutego 2023r. (walentynkowy) - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu lub oferty specjalnej (KLIK)
  • Wielkanoc (7 - 10 kwietnia 2023r.) - specjalna oferta wkrótce

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij