4oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Strefa (nie) tylko dla kobiet

Talaria Resort & SPA to wyjątkowe miejsce dla wszystkich!

Poprzednia strona

Talaria to kraina wypoczynku i przyjemności, źródło zdrowia, kondycji i urody, oaza spokoju i aktywności, inspiracji i edukacji - a także wyjątkowe miejsce na organizację wesela czy spotkania biznesowego!


Co ważne, każdy weekend jest w Talarii FOR LADIES ONLY - Panowie nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej i pawilonowej oraz wstępu do strefy SPA. W dniach od niedzieli po południu do piątku rano Talaria jest miejscem otwartym także dla Panów i całych rodzin. Zapraszamy Panów szczególnie na pobyt w formule wellinclusive albo ze śniadaniem.

 

Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

 

Lista najbliższych terminów weekendowych "koedukacyjnych" i świątecznych - gdzie możliwy jest pobyt Panów:

  • 31 grudnia 2021r.- 2 stycznia 2022r. - specjalny pakiet Sylwester bez balu
  • całe ferie zimowe dla województwa mazowieckiego, w tym weekend 4- 6 lutego 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu (oprócz noclegu ze śniadaniem w weekend)
  • 11- 13 lutego 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu (oprócz noclegu ze śniadaniem) albo specjalnej oferty Talaria in love
  • Święta Wielkanocne: 15- 18 kwietnia 2022r. - specjalna oferta wkrótce
  • Majówka: 29 kwietnia - 3 maja 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu (oprócz noclegu ze śniadaniem w weekend), specjalna oferta wkrótce
  • wakacje: 1 czerwca - 31 sierpnia 2022r. - istnieje możliwość rezerwacji dowolnego pakietu (oprócz noclegu ze śniadaniem w weekendy)

 

W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ W KWESTII NIEDOSTĘPNOŚCI WSZYSTKICH UDOGODNIEŃ. ZALECAMY KONTAKT Z RECEPCJĄ, ABY UPEWNIĆ SIĘ, CZY INTERESUJĄCE PAŃSTWA USŁUGI SĄ OFEROWANE.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij