24oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Wellinclusive

Wellinclusive jest wyjątkowym zestawem usług i korzyści zawartych w cenie noclegu, według którego organizujemy pobyt naszych Gości w Talarii.

Poprzednia strona

Wellinclusive oznacza dla nas dokładnie tyle, ile potrzebujesz dla  Twojego pełnego komfortu, zdrowia,  przyjemności i relaksu. Oprócz noclegu w wybranym pokoju, w cenie zawarty jest  dostęp do całodziennego pakietu kulinarnego oraz różnorodnych aktywności i atrakcji:

Całodzienny pakiet kulinarny:

 • Wieczorny bufet źródlano - herbaciany w Pawilonie Parkowym dostępny w Sali Kominkowej
 • Ekskluzywny bufet śniadaniowy - wiosną i latem serwowany na tarasie Pałacu w godzinach od 08:00 do 10:30, w dni od poniedziałku do piątku od 07:00
 • Możliwość zamówienia późnego śniadania do godziny 12:00 dla „sów”
 • Wellness lunch (w dniu pobytu – nie dotyczy dnia przyjazdu i dnia wyjazdu)
 • Kolacja (menu serwowane lub bufet czy też grillowy event w Rybaczówce; zawsze z możliwością wyboru opcji wegetariańskiej lub bezglutenowej)
 • Całodzienny Wellnessowy bufet z napojami bezalkoholowymi w strefie SPA&Wellness
 • Jabłka, symbol świeżości, zdrowia i regionalizmu - dostępne zawsze dla naszych Gości,
 • Specjalne życzenia związane z serwowanymi posiłkami (na przykład dieta) - można je zgłosić przed przyjazdem, nawet dzień wcześniej.

Wellness, relaks i odnowa sił witalnych w Talarii 

 • Osobisty (na czas pobytu) miękki szlafrok, kapcie oraz zestaw ręczników jako zaproszenie do korzystania ze strefy SPA&Wellness
 • Bezpłatny dostęp do strefy Aqua składającej się z basenu z przeciwprądem i podwodną muzyką oraz jacuzzi, strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, saunowej strefy zmysłów z sauną kamienną i infrared, chłodzącej drogi zmysłów i kąpieli stóp wg dr-a Kneippa, domku ziołowego,
 • Codzienny seans witalności zgodnie z tygodniowym harmonogramem, a w jego ramach np.: rytuał w kamiennej saunie, solny peeling czy też seans oczyszczania w łaźni parowo – błotnej lub koncert w dźwiękach gongu w Sali Chillout,
 • Codzienny Serwis Dobrego Snu w wersji podstawowej (zaścielenie łóżka, zaciągnięcie zasłon, zapalenie lampek)
 • W pokoju specjalnie dobrane materace z linii Wellness Comfort Line
 • 25 hektarów parku z trzema stawami – do wypoczynku, relaksu i rekreacji
 • Wieża Marzeń (wymaga rezerwacji) i biblioteka z iście kobiecą literaturą dostępna od wczesnego rana do późnych godzin wieczornych

Aktywności prosportowe w Talarii

 • Codzienna możliwość korzystania z Sali Cardio – sala z urządzeniami do treningu cardio (bieżnia, rower, steper itp.)
 • Korzystanie ze stołu bilardowego (w Sali Kominkowej w Pawilonie Parkowym - prosimy upewnić się w recepcji o dostępność danego dnia)
 • Codzienna możliwość aktywności z trenerem wg harmonogramu: np. nordic walking, poranna gimnastyka lub jogging, czy też 5 tybetańskich ćwiczeń młodości
 • Możliwość wypożyczenia wyposażenia na wędrówki i aktywności: kije do nordic walking, rowery, latem łódka czy kajak

Inspiracja, integracja, edukacja i… odrobina luksusu

 • Powitalny koktajl Talarii
 • Kieliszek wina musującego jako możliwy dodatek do każdego śniadania

Dodatkowo w Talarii … w cenie pobytu

 • Miejsce na parkingu Talarii
 • Bezprzewodowy internet na terenie obiektu

 

Napoje płatne są dodatkowo.
Pobyt rozpoczyna się kolacją i kończy śniadaniem.

 

Talaria to miejsce wyjątkowe. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie kobiety! Serdecznie zapraszamy Panów w dniach od niedzieli po południu do piątku rano.

Talaria to miejsce przyjazne mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Prosimy o zrozumienie, że poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA w określonych w harmonogramie godzinach, pod opieką mamy.

 

W weekendy Talaria funkcjonuje w formule FOR LADIES ONLY (wyjątki: /strefa-nie-tylko-dla-kobiet).

 

PRZEDŁUŻ SWÓJ POBYT

Każdy Gość Talaria Resort & SPA ma możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu w swoim pokoju do godziny 13:00 (w przypadku braku rezerwacji na ten pokój, prosimy o upewnienie się w recepcji). Jeśli zamówiłaś/ eś zabieg czy masaż w strefie SPA, istnieje możliwość pozostania w pokoju dłużej (również w zależności od dostępności). Wszystkich Gości zapraszamy do spędzenia reszty dnia w strefie SPA i na zabiegach nawet po wymeldowaniu i przed wmeldowaniem.

MAŁYM DRUKIEM, czyli ważne informacje

Wszystkie podane powyżej ceny  są cenami brutto (z uwzględnieniem podatku VAT)  dla jednej osoby za jedną dobę przy pełnym obłożeniu pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, poza cenami dla apartamentów. Ceny apartamentów są cenami  brutto  za 1 dobę za pobyt do dwóch osób w apartamencie.

W okresie Wielkanocy, Bożego Narodzenia i Sylwestra oraz Długich Weekendów  obowiązują ceny  jak od piątku do soboty lub ceny pakietów obowiązujących w tych okresach. W weekendy Talaria przyjmuje rezerwacje na dwa noclegi, od piątku do niedzieli. Istnieje możliwość pobytu na jeden nocleg - prosimy o każdorazowy kontakt z recepcją.

Powyższy cennik jest cennikiem poglądowym i stanowi podstawę do kalkulacji indywidualnych cen, które nie powinny być wyższe od tych podanych w cenniku ramowym. Codzienne ceny dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, aranżacji i oferty  i często uwzględniają także one aktualne obłożenie oraz czas rezerwacji. Dlatego mogą występować różnice w ostatecznej cenie za ten sam pokój w różnym czasie. Te najbardziej aktualne znajdą Państwo na stronie internetowej w momencie rezerwacji wybranego pokoju lub pakietu lub w informacji od Recepcji obiektu.

 

Zachęcamy do rezerwacji pobytów Pań z Panami w terminach: KLIKNIJ TUTAJ

Mężczyzna w Talarii -  przy rezerwacji prosimy pamiętać, że w weekendy obiekt przyjmuje na pobyt hotelowy wyłącznie kobiety. Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

Dzieci - hotel przyjazny mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Pobyt dla dzieci do 3 lat jest gratis (śpią na łóżku z rodzicami czy na łóżeczku turystycznym), a gościnne rabaty dla starszych sięgają 50 % dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz 30 % dla dzieci do 12 roku życia. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA w określonych w harmonogramie godzinach, pod opieką mamy.

Zwierzęta – są mile widziane Talarii, jednak z pewnymi ograniczeniami. Jeśli chcesz przyjechać z ulubieńcem – zwierzęciem domowym (pieskiem, kotem) to wybierz pokój w Pawilonie Parkowym i zgłoś to przed przyjazdem. Opłata za dobę za zwierzę domowe wynosi 100 zł za dobę.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij