12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Jak wybrać najlepszą lokalizację na szkolenie?

Poprzednia strona

jak wybrać najlepszą lokalizację na szkolenie

Organizacja szkolenia nie jest problemem, ale tylko wtedy, gdy wiesz, czym kierować się podczas wyboru jego lokalizacji. Jako pracodawca możesz bowiem połączyć pożyteczne, czyli przekazać pracownikom wiedzę, z przyjemnym, a więc wyjazdem integracyjnym, który wpłynie pozytywnie na morale zespołu. Oto kilka wskazówek, dzięki którym wybierzesz najlepszą lokalizację na szkolenie!

Szukasz najlepszej lokalizacji na szkolenie? Oto 5 najważniejszych kwestii!

Jeżeli chcesz zorganizować najlepsze szkolenie w historii firmy, wybierz obiekt, który jest odpowiednio przygotowany – zarówno pod względem zaplecza biznesowego, jak i dostępnych atrakcji. Zwróć uwagę na 5 kwestii.

1. Dobra komunikacja

Obiekt na szkolenie powinien znajdować się w odpowiednim miejscu, do którego łatwo dotrzeć. Najlepiej gdzieś na uboczu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i w pobliżu natury. Cisza, spokój oraz nowe, piękne otoczenie pozwolą skoncentrować się na celu oraz odpocząć wszystkim uczestnikom eventu. 

Co jest najlepsze? Naszym zdaniem widok zielonych drzew i pięknych jezior za oknem. I oczywiście niczym nieskażona natura, na której łonie można zresetować się i nabrać nowych sił do pracy.

2. Odpowiednio wyposażona sala konferencyjna

Aby szkolenie było owocne, niezbędny okazuje się dostęp do odpowiednio przygotowanej, nowoczesnej sali, którą można dostosować pod kątem sposobu umeblowania do własnych potrzeb, a także wysokiej klasy zaplecza technicznego. 

Wybieraj takie obiekty, które zaoferują Ci zarówno kameralne pomieszczenia dla maksymalnie 20-30 osób, jak też ogromne sale wyposażone w niezbędny sprzęt czy akcesoria, jak ekran, rzutnik, flipchart i mazaki.

3. Wygodne noclegi

Po wielogodzinnym szkoleniu nie ma sensu wracać do domu. Lepiej zostać na miejscu i mieć czas na skorzystanie z licznych atrakcji, które mogą wpłynąć pozytywnie na relacje w zespole. Dlatego szukaj miejsc, które zapewnią Tobie oraz Twoim pracownikom komfortowe pokoje, w których nie zabraknie niczego, co pozwoliłoby na odpoczynek.

Pamiętaj – im wyższy standard noclegów, tym lepsze wrażenia na pracownikach i wyższe morale zespołu!

4. Dostęp do restauracji

Lunch i kolacja to podstawa długiego szkolenia. Idealna lokalizacja na organizację tego rodzaju eventu powinna więc zapewnić Ci dostęp do różnego rodzaju dań oraz profesjonalnej obsługi, która spełni Twoje oczekiwania.

5. Dodatkowe atrakcje

Grill i ognisko? Dyskoteka? Zabawy integracyjne w terenie? Wyprawa rowerowa? A może SPA, jacuzzi i basen? Im więcej atrakcji zapewnia obiekt, który wybierzesz na szkolenie, tym więcej możliwości zyskasz, a po wypełnieniu wszystkich obowiązków spędzisz ze swoimi pracownikami niezapomniany czas! 

Zapraszamy na szkolenia w Resorcie Talaria

Jeżeli szukasz idealnej lokalizacji na szkolenie, zapraszamy do naszego resortu. Talaria to doskonałe położenie z dostępem do pięknej natury, komfortowe noclegi, profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne, pyszne dania oraz liczne atrakcje. Dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów biznesowych – przekonaj się o tym!

 

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij