6oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Nowość w SPA

Latem warto zadbać o zdrowie swojej skóry!

Poprzednia strona

Infuzja tlenowa na bazie ekstraktu z komórek macierzystych winogron. To dotleniający zabieg regenerująco - nawilżający z efektem natychmiastowego wygładzenia skóry.

Anti-Ageing Instytut Esdor połączyłmoc polifenoli winnych w postaci formuły antyoksydacyjnej Eminol® (skoncentrowany ekstrakt polifenolowy) z osiągnięciami współczesnej technologii i stworzył zabieg Infuzji tlenowej z Esdor z wykorzystaniem urządzeń do infuzji tlenowej. Ten innowacyjny zabieg to wyjątkowy sposób iniekcji skoncentrowanych składników aktywnych zawartych w VID Perfection Serum S.O.S. w głąb skóry za pomocą czystego i skoncentrowanego tlenu. Wykorzystywane są w nim dwie technologie: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych za pomocą tlenu oraz terapia czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym. Skoncentrowane składniki aktywne wtłaczane są do głębokich warstw skóry, dzięki czemu pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Zabieg jest bezinwazyjną i bezbolesną alternatywą dla botoxu i innych zabiegów inwazyjnych. Metoda iniekcji tlenowej wykorzystuje najbardziej naturalny i bezpieczny składnik jakim jest czysty tlen i dlatego terapia Infuzji tlenowe z Esdor może być stosowany praktycznie u każdego klienta, bez względu na rodzaj skóry.

 

Cena: 450 zł   Czas trwania: 60 minut (ESDOR)

 

Informacje i rezerwacja w recepcji SPA:

e- mail: spa@talaria.pl

tel.: (22) 350 93 59

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij