12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Wieczór panieński w SPA z noclegiem

Poprzednia strona

wieczór panieński w SPA z noclegiem

Zbliżający się ślub to wyjątkowy czas oczekiwania, w trakcie którego poczucie ekscytacji łączy się z narastającym stresem. Aby go złagodzić, warto zadbać o wyjątkowy wieczór panieński, w trakcie którego przyszła Panna Młoda odpocznie, a także zregeneruje ciało i umysł. Szukasz najlepszego sposobu na zorganizowanie takiego wydarzenia? Postaw na SPA z noclegiem, które oferujemy w resorcie Talaria!

Wyjątkowy wieczór panieński pełen atrakcji

Specjalnie dla przyszłych Panien Młodych oraz najbliższych jej osób przygotowaliśmy pakiet LONG DAY SPA. Zapewni on nie tylko wyjątkowy wieczór panieński, ale cały dzień pełen niesamowitych wrażeń. Łączymy odpoczynek i relaks z doskonałą zabawą, by wszystkie uczestniczki tego wydarzenia już nigdy o nim nie zapomniały!

W dobry nastrój wprawi Was musujący koktajl na powitanie. Następnie będziecie mogły skorzystać z wyjątkowy, całodniowych atrakcji, które dopasujecie w pełni indywidualnie do Waszych potrzeb. W ramach wieczoru panieńskiego w SPA polecamy szczególnie:

  • wizytę w naszej strefie aqua, gdzie do dyspozycji są basen z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi oraz specjalna strefa relaksu, z której będziecie mogły spoglądać na nasz piękny ogród z fontanną;
  • atrakcje fitnessowo-rekreacyjne, w ramach których połączycie nieco ruchu z błogim relaksem, korzystając z jedynej w swoim rodzaju relaksacyjnej metody dr Jacobsona – dzięki niej wszelkie lęki i zmartwienia przyszłej Panny Młodej odejdą w zapomnienie;
  • zabiegi upiększające i relaksacyjne, takie jak „Marokańskie Złoto” czy „MyBania”, w trakcie których skorzystacie z peelingu ciała, masaży i innych atrakcji;
  • wizyty w saunie kamiennej, gdzie odbywają się upiększające rytuały, a Wasze ciała oczyszczą się z wszelkich toksyn.

Wieczór panieński w naszym SPA to także komfortowe noclegi w pięknie zaaranżowanych pokojach, zdrowe i smaczne posiłki, które dostarczymy Wam między kolejnymi zabiegami, a także dodatek w postaci prawdziwego włoskiego Prosecco!

Szukasz dodatkowych wrażeń? Zadbamy o nie!

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda organizatorka wieczoru panieńskiego ma swoją wizję na temat tego, jak ma on wyglądać. Dlatego nie stawiamy jakichkolwiek granic i chętnie zorganizujemy inne, dodatkowe atrakcje, które sprawią, że pobyt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zapraszamy do korzystania z wielu dostępnych w naszej ofercie masaży oraz zabiegów SPA, które dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego. Zachęcamy do wypożyczania naszych rowerów i zwiedzania piękna okolicy, a nawet zorganizowania pełnego adrenaliny spływu kajakowego. Możemy także zapewnić transport do Mega Music Wilga – największego klubu muzycznego w centralnej Polsce, a nawet skomponować niesamowity tort, który będzie znakomitym uzupełnieniem tego wyjątkowego wieczoru!

Daj znać, czego potrzebujecie, by zachwycić Pannę Młodą i by każda minuta spędzona w resorcie Talaria była dla Was wyjątkowa. Zadbamy o wszystko i sprawimy, że tego pobytu nie zapomnicie do końca życia!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij