11oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Aktywnie wiosną

Przedstawiamy plan aktywności na wiosnę.

Poprzednia strona

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia! Pracujemy intensywnie nad naszą formą, kondycją oraz zdrowiem ciała i ducha. Przygotowaliśmy dla Was program na każdy dzień od marca do końca maja. Zachęcamy do czynnego korzystania z niego!

 

Poniedziałki - piękna na wiosnę!

Polecamy wyjątkowy zabieg z 10% rabatu - INFUZJĘ TLENJOWĄ od Esdor.

To dotleniający zabieg na bazie ekstraktu z komórek macierzystych winogron. Regeneruje, nawilża i daje efekt natychmiastowego wygładzenia skóry (60 minut, 405 zł zamiast 450 zł).

 

Wtorki - zacznij od oczyszczenia!

Po pielęgnacji twarzy pora na dalsze kroki! Wtorek to dzień zadbanego i oczyszczonego ciała. W naszym SPA wykonacie poniższe zabiegi z 10%- owym upustem:

-  aromatyczny peeling całego ciała (30 minut, 126 zł zamiast 140 zł),

- masaż zasadowy by Talaria - detoks & relaks (60 minut, 216 zł zamiast 240 zł).

 

Środy - aktywność fizyczna

To czas na fitness. O 17:00 zapraszamy na trening całego ciała, a o 18:00 na aquafitness. Udział dla Gości pobytowych i Day SPA gratis, dla osób z zewnątrz 15 zł za jedne zajęcia oraz 25 zł za oba (cena za osobę).

 

Czwartki w saunie - rozgrzej się!

W te dni niezmiennie prym wiodą seanse poprawnego saunowania pod opieką saunamistrza. Zapraszamy o 18:00, cena to 45 zł za osobę. Szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ . Prosimy o rezerwację w recepcji SPA.

 

Piątki - wiosenne przebudzenie z dźwiękiem mis i gongów tybetańskich

Na początek weekendu zapraszamy na magiczną terapię dźwiękiem. O 19:00 rozpoczynamy 30- minutowy koncert na dźwiękach gongów i mis tybetańskich (w ramach pobytów z noclegiem i Day SPA).

 

Serdecznie zapraszamy! Spędź z nami aktywnie zimowe dni.

Szczegóły i rezerwacja:

Recepcja główna - recepcja@talaria.pl / 511 411 189

Recepcja SPA - spa@talaria.pl / (22) 350 93 59

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij