9oC Pogoda

Opinie Gości

Świetne miejsce, wspaniałe wnętrza, profesjonalna obsługa i ...
- Małgorzata, Facebook -
zdjecia_sesja2/TalariaS-12.jpg

Piękne położenie pałacyku

Pokoje bardzo czyste zaprojektowane tematycznie. Po przyjeździe obsługa przywitała nas szampanem, co było bardzo miłe... Pięknie umiejscowione miejsce, zachęca do spacerów. Duży wybór atrakcji i za biegów. Bardzo miła obsługa. Pyszne jedzenie w restauracji. Wspaniały pomysł to basen z muzyką.
- Cherry B, tripadvisor -
zdjecia_sesja2/Talaria0115webL-96_1.jpg
zdjecia_sesja2/Talaria0115webL-17.jpg
Honestly everything, but most suitable was the bed.
- Anonim, booking.com -

Cudowne, klimatyczne miejsce

Byłam w Talarii na weekendzie w pazdzierniku. Mimo, że dzieli Nas 450 km, to było warto odwiedzić takie miejsce. Jest cudowne, klimatyczne, pyszne jedzenie, przemiła obsługa, magiczne zabiegi;-) Myślę,  że jeszcze kiedyś tam wrócę! Dziękuję za wszystko.
- EwaStan, tripadvisor -
zdjecia/TalM42baner.jpg
Miejsce jakich w Polsce nie ma... Musicie sami ...
- Agnieszka, Facebook -
zdjecia_sesja2/Talaria-11.jpg

Wspaniały klimat

Czarodziejskie miejsce ze świetną obsługą. Cisza, spokój, kameralny, bardzo gościnny klimat. Cudowne miejsce na wypad z przyjaciółkami. Ogromny plus za możliwość przyjazdu z pupilem, nawet dużym. Polecam!
- Mag D, tripadvisor -
spa/TalariaSPA0315webL-48.jpg
zdjecia/Talaria4.jpg
Malownicza okolica!!!!!!! Piękne i gustowne wnętrza. Profesj...
- Paulina, Facebook -

Rewelacja to mało powiedziane!

Sama idea hotelu [TYLKO DLA KOBIET] jest dla mnie strzałem w dziesiątkę! Genialny pomysł, ponieważ jeżdżę dużo [za dużo] po hotelach i zawsze w strefach SPA jestem mocno skrępowana ze względu na znaczną przewagę Panów, która powoduje duży dyskomfort. A tu rewelacja bez żadnego skrępowania mozna poruszać się po obiekcie, w którym serwują rewalacyjne posiłki [i tu polecam gicz cielęcą, tatar ze śledzia i herbaty!!, bajka!] Sama lokalizacja dla mnie genialna, na uboczu w ciszy i te tereny dookoła po prostu coś wspaniałego dla ciała i duszy! Kończąc moje ochy i achy na pewno tam wrócę! Wszystkim polecam spróbować, żeby samodzielnie ocenić!
- Karolina, booking.com -
zdjecia/Talaria7.jpg
Fantastyczne miejsce z cudowną atmosferą, gdzie każda kobiet...
- Anna, Facebook -
zdjecia/TalM3banr.jpg

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij