11oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

5 pomysłów na niezapomniany wieczór panieński

Poprzednia strona

gdzie zorganizować wieczór panieński

Twoja przyjaciółka bierze ślub, a Ty dostałaś zadanie zorganizowania wieczoru panieńskiego. Chcesz, by było to niezapomniane wydarzenie, na którym wszystkie uczestniczki będą się doskonale bawiły. I tu pojawia się pytanie: gdzie zorganizować wieczór panieński? Jaką powinien mieć on formę? Jakie atrakcje zapewnić?

Nim zaczniesz organizować wieczór panieński, zastanów się, co najbardziej przypadnie do gustu Pannie Młodej. Jeśli Twoja przyjaciółka lubi bliskość natury – panieński w górach to najlepsze rozwiązanie. Jeśli kocha otaczać się luksusem – warto wybrać opcję w SPA. Niezapomniany wieczór panieński może oznaczać dla każdej kobiety coś innego. Oto 5 propozycji, które gwarantują Wam dobrą zabawę.

Miejsce na wieczór panieński dla miłośniczki luksusu

Jeśli przyszła Panna Młoda lubi wygodę i komfort, z pewnością doceni pobyt w miejscu, które oferuje zabiegi SPA. Dzięki temu będzie mogła poczuć się jak księżniczka, zadba o swoją urodę przed ślubem, pozbędzie się stresu związanego z jego organizacją. Pobyt w ośrodku SPA to sposób nie tylko na wspólny wieczór, ale cały weekend.

Miejscówka dla kochających naturę i sposób na niskobudżetowy panieński

Dla kobiety, która kocha naturę, doskonałym rozwiązaniem będzie pobyt w górskiej chacie. Nie ma tam zbyt wielu wygód, ale za to będziecie mogły spędzić mnóstwo czasu razem i jest to niskobudżetowy wypad. Ognisko w otoczeniu pięknych pejzaży to marzenie niejednej miłośniczki górskich wycieczek. Możecie uwić wianki z napotkanych ziół i przeobrazić się w rusałki. Spacer bezdrożami i bliski kontakt z naturą to sposób na rozluźnienie i naładowanie baterii na kolejne dni.

Szalona noc

Innym, bardzo popularnym sposobem spędzania wieczoru panieńskiego jest całonocna impreza w klubie. Jeśli Twoja przyjaciółka kocha tańczyć, to taka forma wieczoru z pewnością przypadnie jej do gustu. Wszystkie uczestniczki imprezy mogą ubrać się zgodnie z wymyślonym motywem przewodnim lub na przykład w jeden, ustalony kolor. Przyszłą Pannę Młodą można wyróżnić za pomocą welonu, szarfy lub w inny sposób, który przyjdzie Wam na myśl. Twoja przyjaciółka doceni też z pewnością wypad do kosmetyczki i wspaniały, imprezowy makijaż.

Wieczór panieński z planszówkami

Alternatywą dla szalonej, imprezowej nocy jest spokojny wieczór z grami planszowymi. Jeśli Twoja przyjaciółka ma raczej spokojny charakter i nie przepada za nocnymi klubami, a lubi planszówki, to wieczór z grami może być idealną alternatywą. Możesz wówczas wspólnie z wszystkimi uczestniczkami przygotować jedzenie, zadbać o towarzyskie (i nie tylko) gry planszowe, serwować ciekawe drinki i doskonale się przy tym bawić. Przyszła Panna Młoda z pewnością doceni także gry i zabawy, które same dla niej wymyślicie i przygotujecie. W takim przypadku miejscem na wieczór panieński może być dom jednej z Was lub wynajęty apartament.

Podróż zamiast wieczoru

Wieczór panieński dla miłośniczki podróżowania powinien odbyć się w innym mieście. W zależności od czasu, którym dysponujecie oraz budżetu, możecie odwiedzić odległe kraje lub jako cel podróży wybrać jedno z polskich miast. Jeśli Twoja przyjaciółka kocha podróże, z pewnością doceni taką formę spędzenia ostatnich chwil jako panna.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij