14oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Nasze marki

Marki kosmertyków dobieramy z najwyższą starannością - tak, aby zaspokoić potrzeby naszych Gości!

Poprzednia strona

MARIA GALLAND

Zgodnie ze słowami Marii Galland – „normalna skóra nie istnieje…, to krajobraz, mozaika potrzeb…” – zabiegi MG opracowano tak, aby odpowiadały na wszystkie potrzeby skóry i jednocześnie relaksowały umysł. Maria Galland (tancerka) rozpoczęła swoją przygodę z kosmetykami z miłości do mamy i fascynacji Coco Chanel, dlatego zabiegi na twarz, które znajdziesz w naszej ofercie, to prawdziwy SMAK MIŁOŚCI – efektywna pielęgnacja dla skóry i relaks dla umysłu.

 

YONELLE

Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe; sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania – tak twierdzą założycielki tej polskiej marki, która w ofercie TALARIA LADIES SPA znalazła swoje miejsce wśród zabiegów MEDESTETYCZNYCH – silnie przeciwmarszczkowych dla Pań w każdym wieku.

ESDOR

Marka ESDOR to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem kosmetyków Esdor jest zawartość polifenoli winnych. Dzięki specjalnej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy – EMINOL®, który ma dużą pojemność antyoksydacyjną, większą niż witamina C i E, pomaga neutralizować wolne rodniki, które powodują przedwczesne starzenie się skóry, ma działanie antyseptyczne i przeciwzapalne, stymuluje procesy komórkowe i poprawia mikrokrążenie w skórze.


AROSHA

Włoska marka specjalizująca się w zabiegach na ciało, redukujących tkankę tłuszczową oraz cellulit; poprawia wygląd, jędrność i elastyczność skóry oraz piersi. AROSHA w TALARIA RESORT & SPA to profesjonalne i skuteczne programy liftingująco-modelujące i antycellulitowe – SMAKI ZDROWIA i MIŁOŚCI.

 

KLAPP

KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Ponadto, KLAPP Cosmetics z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. KLAPP proponuje szeroką gamę wyspecjalizowanych linii kosmetyków dla każdego typu skóry, na wszystkie dysfunkcje skóry twarzy i ciała, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

 

KURLAND

Linia Kurland® to światowy lider kosmetyków i zabiegów dla zdrowia i przyjemności, opartych w swej istocie na naturalnych składnikach i tradycyjnych, holistycznych recepturach. W ofercie TALARIA RESORT & SPA znajdziesz ją w pielęgnacji ciała, aromaterapeutycznych, wyjątkowych rytuałach dla zdrowia i relaksu oraz w wyjątkowych masażach. Z tą marką komponujemy SMAKI NATURY i MIŁOŚCI oraz TERAPIE ANTYSTRESOWE.

 

P. JENTSCHURA

Początki firmy sięgają 1935 r., kiedy rodzice założyciela firmy, dra Petera Jentschury, prowadzili we Wrocławiu drogerię. Już wtedy zajmowali się herbatami, ziołami, roślinami i kosmetykami. Marka dr Jentschu-ra w TALARIA RESORT & SPA stanowi filar zabiegów z zakresu zasadowej pielęgnacji zdrowia i urody. Produkty tej marki znajdziesz w proponowanych przez nas zabiegach na ciało i rytuałach, ale także na stole śniadaniowym i w oczyszczającej diecie – SMAKI NATURY i ZDROWIA.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij