4oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Masaże a la carte

 Dotyk natury, przyjemności, zdrowia i relaksu

Poprzednia strona

MASAŻ ZASADOWY by TALARIA – DETOKS & RELAKS

Autorski masaż detoksykujący polegający na połączeniu techniki modułowego masażu klasycznego oraz masażu bańką chińską, z użyciem soli zasadowej dra Jentschury oraz oleju kokosowego. Oprócz relaksu i odprężenia, masaż ten to pierwszy krok do oczyszczenia organizmu z toksyn i ważny element terapii zasadowej.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 220 PLN

 

PEELINGUJĄCY MASAŻ CIAŁA - RELAKSACYJNO - REWITALIZUJĄCY

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry. Masaż połączony z zapachem olejku mandarynkowego pozwala pozbyć się skutków stresu związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Zaś dzięki kosmetykom skóra zostaje wygładzona i nawilżona, zachowując zdrowszy wygląd.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 250 PLN
 

TWÓJ ULUBIONY MASAŻ "NA MIARĘ"

Masaż całego ciała dopasowany do indywidualnych potrzeb – kondycyjny, witalizujący i odprężajacy. Do Twoich potrzeb i maksymalnego efektu dopasowujemy nie tylko balsamy i olejki eteryczne, ale także technikę: intensywność i szybkość ruchów.

Wybierz idealną wersję dla siebie:

HARMONIA - magia olejku ze świecy

RELAKS - odżywienie masłem Shea

ENERGIA - intensywne odprężenie

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 240 PLN

 

TERAZ PLECY - AUTORSKI MASAŻ REZONANSOWY

To połączenie naturalnych balsamów, ziół i olejów oraz różnorodnych terapii dla maksymalnego efektu – zrelaksowania mięśni pleców. To jednocześnie połączenie masażu klasycznego z masażem bańką chińską, gorącą rolką wg dr Kneippa oraz masażem dźwiękiem mis tybetańskich.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 200 PLN

 

OGNISTY MASAŻ CIAŁA NA CIEPŁYM PIASKU Z ROZGRZANIEM PLECÓW I KRĘGOSŁUPA

To wyjątkowy zabieg na ciepłym piasku kwarcowym oparty na technikach masażu klasycznego i sportowego, zakończony energetycznym rozgrzewającym rytuałem z ogniem (wywodzącym się z Medycyny Tybetańskiej). Zabieg z ogniem obniża poziom kortyzolu – hormonu stresu, wzmacniając system immunologiczny. Specjaliści twierdzą, że właściwości prozdrowotne zabiegu ogniem są porównywalne ze skutkiem kilku masaży klasycznych. Ognisty masaż nie tylko doskonale relaksuje, jest też rekomendowany osobom cierpiącym na bóle związane ze stresem czy długotrwałą pozycją siedzącą podczas pracy.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 240 PLN

 

OGNISTY MASAŻ PLECÓW

Klasyczny masaż pleców z rozgrzaniem spiętych mięśni ciepłem ognia, wykonywany na rozgrzanym piasku kwarcowym. Witalizuje i relaksuje zmęczone plecy oraz głębokie mięśnie przykręgosłupowe, dodaje nowej energii.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 160 PLN

 

ANTYSTRESOWY MASAŻ NA CIEPŁYM PIASKU

Masaż relaksacyjny z aromatem mandarynek, wykonywany na ciepłym piasku kwarcowym. Intensywnie odprężający masaż tylnych partii ciała, rozpoczynający się relaksacyjnym masażem stóp, poprzez rozluźnienie nóg, pleców, z elementami masażu głowy.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 180 PLN

 

TERAPIA LA STONE - MASAŻ KAMIENIAMI

Połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi oraz zimnymi marmurowymi i półszlachetnymi kamieniami energetycznymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni oraz stawów, wspomaga ich regenerację.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 280 PLN

 

PERMANENT CONTOUR - ZIOŁOWY MASAŻ CIAŁA

To wyjątkowo relaksujący masaż całego ciała, połączony z oczyszczającym, pielęgnacyjnym lub regeneracyjnym rytuałem dla skóry. Łączy technikę klasycznego masażu z terapią ciepłem ziołowym stemplem. To odpoczynek dla mięśni, pielęgnacja dla skóry i relaks dla umysłu.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 250 PLN 

 

MASAŻ LOMI LOMI NUI BY TALARIA

Lomi Lomi Nui to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach, wywodzący się z Hawajów. Hawajczycy rozumieją zdrowie jako swobodny, płynny ruch energii w ciele, dlatego uzdrawianie traktują jako uruchomienie takiego przepływu. Charakterystyczne płynne i długie ruchy stosowane w Lomi Lomi Nui, w połączeniu z pracą na głębokich tkankach i wszystkich stawach, umożliwiają uwolnienie wielu warstw napięcia i stresu oraz przywrócenie harmonii na poziomie ciała, umysłu i duszy.

Czas trwania: do 90 minut    Cena: 340 PLN

 

DOTYK ORIENTU

Masaż inspirowany ayurvedyjską filozofią. Masaż wykorzystuje olejki eteryczne dobrane do doshy danej osoby. Techniki masażu są różne od bardziej tradycyjnych do klasycznych. Podczas masażu uciskane są specjalne punkty, które odpowiedzialne są za przepływ energii w ciele. Masaż ten usuwa skutki długotrwałego stresu, oczyszcza i przywraca siły witalne oraz wewnętrzną harmonię.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 290 PLN

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 340 PLN

 

CHWILA RELAKSU - MASAŻ PLECÓW

Propozycja dla osób poszukujących szybkiego relaksu dla zmęczonych i zestresowanych mięśni karku i szyi. Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo - lędźwiowych i przykręgosłupowych oraz mięśni karku, szyi i potylicy. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 PLN

 

AZJATYCKI MASAŻ GŁOWY

To specjalnie opracowana metoda masażu terapeutycznego w oparciu o tradycje medycyny chińskiej, polegająca na uciskaniu punktów akupresurowych na głowie i karku. Uwalnia napięcia w ciele, reguluje przepływ energii, pobudza system obronny organizmu.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 130 PLN

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij