17oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Marzec w Talarii

Nasz rozkład jazdy na marzec!

Poprzednia strona

Spójrzcie, co przygotowaliśmy dla Was na marzec!

 

Kosmetyczny Poniedziałek – w każdy marcowy poniedziałek wszystkie zabiegi pielęgnacyjne twarzy u naszych kosmetyczek: Moniki, Marioli, Moniki i Kasi mamy dla Was z rabatem 10%* (zapoznaj się z ofertą zabiegów - KLIKNIJ TUTAJ)

Aktywnie: zajęcia fitness*** o 17.00 oraz aqua fitness o 18.00, zajęcia poprowadzi nasza trenerka Ewa* (dla Gości obiektu udział w zajęciach gratis, dla osób z zewnątrz - 15 zł za jedne zajęcia i 25 zł za oba). ***Treningi będą dostosowywane do grupy, do wyboru: sexi pupa, zajęcia rozciągające z elementami jogi, trening ABT, trening TBC lub brazylijskie pośladki i brzuch.

 

Degustacyjny Wtorek – w każdy wtorek od godziny 18:00 zapraszamy na degustację pałacowych nalewek z deską przekąsek (59 zł/os.)** (więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ)

 

Aktywna Środa – w każdą środę zapraszamy na zajęcia fitness*** o 17.00 oraz aqua fitness o 18.00, zajęcia poprowadzi nasza trenerka Ewa* (dla Gości obiektu udział w zajęciach gratis, dla osób z zewnątrz - 15 zł za jedne zajęcia i 25 zł za oba). ***Treningi będą dostosowywane do grupy, do wyboru: sexi pupa, zajęcia rozciągające z elementami jogi, trening ABT, trening TBC lub brazylijskie pośladki i brzuch.

 

Saunowy Czwartek – w każdy czwartek zapraszamy na aromatyczne seanse saunowe prowadzone przez naszego saunamistrza Darka przy młyńskim kole (60 minut – 30 zł/os.)* (więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ)

W restauracji: od godziny 18:00 toskańsko – regionalny czwartek, czyli degustacja włoskich win: Tenute Rossetti i polskich: Kortez i Pałac Mierzęcin (89 zł/ os.)** (więcej szczegółów - KLIKNIJ TUTAJ)

 

Kulinarny Piątek – w każdy piątek nasz Szef Kuchni Konrad wyserwuje dla Was tematyczne kolacje w ramach pobytu w godzinach 18.00-20.30 (menu - KLIKNIJ TUTAJ)

 

Sobota w stylu Slow – zapraszamy na bogaty program SPA, w każdą sobotę czekają na Was zajęcia tematyczne, zajęcia fitness, aqua fitness, koncerty gongów, seanse saunowe etc. w zależności od programu

 

Niedziela z kriokomorą – w każdą niedzielę w godzinach 13.00 – 16.00 zapraszamy do skorzystania z sesji w kriokomorze (50 zł/os.)*

 

*prosimy o wcześniejszą rezerwację w Recepcji SPA:

tel.: (22) 350 93 59

e- mail: spa@talaria.pl

 

**prosimy o wcześniejszą rezerwację w recepcji:

tel.: (22) 397 73 08

e- mail: recepcja@talaria.pl

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij