Poniedziałek, 24/08/2020

Lato z kobiecością

LATO Z KOBIECOŚCIĄ – All Inclusive

Kobiecość All Inclusive - bo każda Kobieta zasługuje na najlepsze …         

Termin: 24-28.08.2020 rok (5 dni – 4 noce)

Miejsce: Talaria Resort & SPA

 

„Kobiecość All Inclusive – bo każda Kobieta zasługuje na najlepsze …”

 

CZTERY PORY ROKU Z KOBIECOŚCIĄ - edycja LATO to 5-dniowy kameralny wyjazd zaprojektowany z myślą o Kobietach, inspirowany 4 porami roku i biografią wyjątkowej kobiety Coco Chanel. Spektrum możliwości do celebrowania Kobiecości, docenienia swojego piękna i zachwytu sobą. Potęga różnorodności ubrana w trochę szaleństwa, trochę relaksu, trochę medytacji, trochę sportu i rozwoju,  którą docenisz i zapamiętasz na długo. Okazja do integracji i networkingu wyjątkowych Kobiet (również do budowania relacji biznesowych).

 

Kobiecość ALL INCLUSIVE to wyjazd, którego program komponujesz sama.

To Ty wybierasz z czego korzystasz ! Pozwól, że wskażemy Ci drogę poprzez kilka możliwości celebrowania Kobiecości:

 

  • WARSZTAT & TANIEC & FOTOGRAFIA - moduł który zdefiniuje Twoją kobiecość odkrywając jej wiele odcieni. To prawdziwy wyzwalacz emocji. W programie min: Kobiecość w obiektywie, zmysłowość w Tańcu, piękny interaktywny warsztat inspirowany biografią Coco Chanel z wykorzystaniem światowej metody i narzędzi Points Of You i wiele innych. To okazja, żeby wzmocnić swoją pewność siebie i odpocząć celebrując swoją kobiecość.

 

  • CIAŁO & DUSZA & UMYSŁ - czyli Medytacja w ruchu Calligraphy Health System - moduł, który nauczy Cię zarządzać własną energią i emocjami. Przypomnisz sobie naturalne umiejętności własnego organizmu. Nauczysz się narzędzia, które poprowadzi Cię do szczęścia, które opierać się będzie na Twojej wewnętrznej mocy. Tu znajdziesz wyciszenie, zrelaksujesz się, poczujesz harmonię i zyskasz energię.

 

  • CIAŁO & DIETA & SIŁA WOLI – FIT MISJA czyli moduł od motywacji do pięknej sylwetki pod okiem doświadczonego eksperta, który podzieli się z Tobą swoją wiedzą, doświadczeniem i zmotywuje Cię do działania . To okazja do zrzucenia nadprogramowych kilogramów i oczyszczenie ciała.

Twoja inwestycja w SIEBIE:

od 2.995 zł

Szczegóły i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ

 

Wyjazd organizuje:

Martyna Guba

Ambasadorka Kobiecości, Trener Biznesu i Rozwoju osobistego, Osobowość Roku 2019 w Kategorii Biznes ( nominacja Polska Times )

Tel: 733 16 16 16

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij