Sobota, 09/03/2019

Magiczny Świat Torebek La Tezza

Kolejna niespodzianka na Dzień Kobiet!

Kobiety kochają torebki - to nie tajemnica :)

Dlatego też w sobotę od 13:00 zapraszamy do „Magicznego świata torebek” marki La Tezza by Joanna Kruczek w naszym lobby SPA. Kto wie, może będzie można u nas te torebki spotkać częściej? ;)

O 17.30 odbędzie się pogadanka klubu La Tezza w Bar & Cafe Catherine.

Serdecznie zapraszamy, dla naszych Gości uczestnictwo GRATIS.

 

 

Marka LA TEZZA by Joanna Kruczek to nowoczesne spojrzenie na atrybut kobiecości jakim jest torebka. To nowoczesny design i najwyższa jakość wykonania, z poszanowaniem tradycji polskiego rzemiosła.

Marka LA TEZZA by Joanna Kruczek słynie ze spektakularnych kolaboracji z największymi polskimi i światowymi firmami: BADURA, HEGOS MILANO, LEXUS, PRAVDA VODKA.

Kolekcje LA TEZZA  cechuje nacisk na elegancję, dopieszczenie każdego detalu i formy oraz  podkreślanie kobiecości – tak, aby nasze klientki mogły zawsze czuć się wyjątkowo. Wzorem światowych trendów w każdym sezonie do sklepu online oraz punktów partnerskich trafiają cztery kolekcje.

Marka LA TEZZA sukcesywnie rozszerza sieć dystrybucji w Polsce i za granicą.

Wspólnie z klientkami LA TEZZA upowszechniamy nową kulturę wybierania się na zakupy z własną torebką, pod warunkiem, że dodaje Ci ona szyku. Dlatego wybieraj #shopperbags La Tezza !
Marka stopniowo przechodzi na surowce, których proces pozyskiwania nie szkodzi środowisku i jest bardziej przyjazny naszej planecie.

 

W portfolio marki LA TEZZA by Joanna Kruczek znajdują się prestiżowe nagrody:

LIDER WŚRÓD TOREBEK DLA KOBIET BIZNESU  magazynu BUSINESSWOMAN&LIFE

LWICA BIZNESU magazynu LAW BUSINESS QUALITY

KOBIETA CHARYZMATYCZNA magazynu WHY STORY

 

www.latezza.eu

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij