Sobota, 26/02/2022

Zakochaj się w sobie - warsztaty makijażu z Mary Kay

WARSZTATY MAKIJAŻOWE Z MARY KAY

26 lutego od 15:00 do 18:00

Zakochaj się w sobie ! Oto temat naszych kolejnych warsztatów makijażu. Luty jest miesiącem miłości, wiec będziemy rozkochiwać się w sobie :)

 

Co powiecie, Drogie Panie, na makijaż inspirowany kolorami miłości? Gdzie róż i czerwień grają pierwsze skrzypce? A wygląd nieskazitelnej skóry uzyskujemy bez efektu maski? Nauczycie się, jak wykonać taki makijaż w zaledwie kilkanaście minut ;) 

 

Warsztaty poprowadzi Anna Lach (https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/).

Z wykształcenia Kosmetolog - Wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie. 

 

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych. 

 

Przeszkoliła już tysiące kobiet, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracowała z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT & SPA.

Dbała o wizerunek Gwiazd takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

 

Prowadzi szkolenia I i II stopnia w szkołach kosmetycznych, szkolenia wizerunek a efektywność w biznesie dla korporacji oraz indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu. 

 

Wstęp jest bezpłatny dla naszych Gości.

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij