Sobota, 15/05/2021

Jesteś wyjątkowa - warsztaty z Katarzyną Wnękowską

"Jesteś Wyjątkowa - jak być skuteczną i spełnioną" – szkolenie prowadzone metodą warsztatową - 15 maja 2021r., godzina 11:00 (czas trwania 1h-1,5h).

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • Po co Ci nawyk koncentracji na Sobie.
  • Co samoakceptacja ma do skuteczności.
  • Jak mimo barier osiągać wyznaczone cele i realizować swoje marzenia.
  • Jak wypracować większą pewność Siebie.

Będziesz mogła również kupić w specjalnej cenie książkę pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” z dedykacją autorki, która chętnie odpowie na pytania dotyczące powstania książki.

Książka została napisana dla Ciebie, kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającejo dom, jednak poszukującej siebie. Kobiety, dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.
Autorka – Katarzyna Wnękowska pracując z kobietami widzi, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo pochłonięte są obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. Znasz to?

Przypomnij sobie o Sobie i weź udział w spotkaniu z energetycznymi Kobietami!

Prowadząca:

Katarzyna Wnękowska - nasz stały Gość :) Coach i Mentor spełnienia dla Kobiet. Pomaga Kobietom odnaleźć ich wyjątkową drogę do spełnienia w życiu i pracy. Jest autorką książki pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, “Odkryj swoją wyjątkową siłę“, 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHINGU® ON-LINE "Aktywuj swoje źródło spełnienia", Soul Coaching®Kolaż online pt."Stwórz swój kolaż i odkryj co zasila Twoje źródło spełnienia" skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.

Certyfikowany Coach CoachWiseTM, Certyfikowany Soul Coach® i trenerka biznesu, właścicielka Kataliza Coaching. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Pracuje z klientami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Od początku pracy jako coach stosowała podejście holistyczne. Z doświadczenia wie, że tyko ono daje trwałą zmianę i upragnione rezultaty. Soul Coaching® łączy w sobie wszystko to, z czego korzystała w swoim rozwoju i co sprawiło, że jest w miejscu, w którym marzyła być, żyć i cieszyć się życiem. Sama przeszła swój proces rozwoju podczas Certyfikacji Soul Coachingu®. Dlatego z pełną odpowiedzialnością i wiarą w skuteczność tej metody zaprasza Ciebie do skorzystania i współpracy podczas indywidualnych i grupowych sesji Soul Coachingu®.

W 2019 roku otrzymała tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu, tytuł Kobiety Charyzmatycznej oraz w roku 2020 uzyskała tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki.

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl

 

Udział w zajęciach dla naszych Gości jest GRATIS!

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij