Sobota, 15/05/2021

Jesteś wyjątkowa - warsztaty z Katarzyną Wnękowską

"Jesteś Wyjątkowa - jak być skuteczną i spełnioną" – szkolenie prowadzone metodą warsztatową - 15 maja 2021r., godzina 11:00 (czas trwania 1h-1,5h).

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • Po co Ci nawyk koncentracji na Sobie.
  • Co samoakceptacja ma do skuteczności.
  • Jak mimo barier osiągać wyznaczone cele i realizować swoje marzenia.
  • Jak wypracować większą pewność Siebie.

Będziesz mogła również kupić w specjalnej cenie książkę pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” z dedykacją autorki, która chętnie odpowie na pytania dotyczące powstania książki.

Książka została napisana dla Ciebie, kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającejo dom, jednak poszukującej siebie. Kobiety, dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.
Autorka – Katarzyna Wnękowska pracując z kobietami widzi, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo pochłonięte są obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. Znasz to?

Przypomnij sobie o Sobie i weź udział w spotkaniu z energetycznymi Kobietami!

Prowadząca:

Katarzyna Wnękowska - nasz stały Gość :) Coach i Mentor spełnienia dla Kobiet. Pomaga Kobietom odnaleźć ich wyjątkową drogę do spełnienia w życiu i pracy. Jest autorką książki pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Zostań Spełnioną Kobietą Biznesu w 4 krokach”, “Jesteś Wyjątkowa“, “Odkryj swoją wyjątkową siłę“, 28-DNIOWY PROGRAM SOUL COACHINGU® ON-LINE "Aktywuj swoje źródło spełnienia", Soul Coaching®Kolaż online pt."Stwórz swój kolaż i odkryj co zasila Twoje źródło spełnienia" skierowanych do kobiet aktywnych zawodowo.

Certyfikowany Coach CoachWiseTM, Certyfikowany Soul Coach® i trenerka biznesu, właścicielka Kataliza Coaching. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Pracuje z klientami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

Od początku pracy jako coach stosowała podejście holistyczne. Z doświadczenia wie, że tyko ono daje trwałą zmianę i upragnione rezultaty. Soul Coaching® łączy w sobie wszystko to, z czego korzystała w swoim rozwoju i co sprawiło, że jest w miejscu, w którym marzyła być, żyć i cieszyć się życiem. Sama przeszła swój proces rozwoju podczas Certyfikacji Soul Coachingu®. Dlatego z pełną odpowiedzialnością i wiarą w skuteczność tej metody zaprasza Ciebie do skorzystania i współpracy podczas indywidualnych i grupowych sesji Soul Coachingu®.

W 2019 roku otrzymała tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu, tytuł Kobiety Charyzmatycznej oraz w roku 2020 uzyskała tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki.

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl

 

Udział w zajęciach dla naszych Gości jest GRATIS!

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close