Sobota, 30/11/2019

Sobota z marką ESDOR

Sobota z marką ESDOR

 

12.00-13.00 spotkanie z marką ESDOR – pogadanka na temat pielęgnacji w kontekście procesów starzenia

14.00-20.00 warsztaty pielęgnacyjne z wykorzystaniem kosmetyków ESDOR

 

Esdor to wyjątkowa linia kosmetyków do twarzy i ciała opartych na naturalnych składnikach. Podstawowym wyróżnikiem kosmetyków Esdor jest zawartość polifenoli winnych, otrzymywanych w wyniku zastosowanej nowatorskiej technologii, opracowanej i wdrożonej przez zespól naukowo-badawczy Grupy Matarromera. Dzięki tej technologii otrzymywany jest skoncentrowany ekstrakt polifenolowy - Eminol® (w skład którego wchodzi m.in. Resweratrol) - który jest jednym z podstawowych czynników aktywnych wszystkich kosmetyków Esdor. W badaniach naukowych wykazano, że w dziedzinie kosmetyki Eminol® posiada właściwości:

  • antyoksydacyjne
  • przeciwrodnikowe
  • antykancerogenne
  • antyalergiczne
  • przeciwzapalne
  • przeciwwirusowe
  • antybakteryjne

Skuteczność antyoksydacyjną i przeciwdziałającą wolnym rodnikom polifenoli zawartych w Eminolu® określono na 30 razy większą niż witaminy E i C.
Esdor to kosmetyki wyprodukowane niemal wyłącznie z naturalnych składników. Nie zawierają parabenów, olejków mineralnych ani sztucznych barwników. Siła oddziaływania polifenoli została wzmocniona takimi składnikami jak olejek różany, olejek jojoba, olejek arganowy, ekstrakt z kawioru czy też wyciąg z korzeni żeń-szenia.

Zakład produkujący kosmetyki położony jest w Valbuena de Duero (Valladolid), w samym sercu prestiżowego regionu winiarskiego Ribera del Duero. Polifenole pozyskiwane są z wina oraz pozostałości po winifikacji winogron ze szczepu tempranillo.

 

Uczestnictwo w spotkaniu dla Gości pobytowych i Day SPA - GRATIS!

 

W ten weekend szczególnie polecamy nasz winny pakiet - WINNA ROZKOSZ DLA CIAŁA I ZMYSŁÓW. Szczegóły: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij