Piątek, 13/08/2021

Weekend dla zdrowia i urody

Weekend dla zdrowia i urody

4XO (ODKWASZANIE, OCZYSZCZANIE, ODŻYWIANIE, ODCHUDZANIE)

 

Kuracja w swojej prostocie zakłada  trwałe przywrócenie równowagi kwasowo-zasadowej organizmu, która gwarantuje prawidłowy przebieg procesów metabolicznych.

Główną zasadą programu jest wspieranie organizmu, a nie walka z nim, aby odpowiednio odżywiony mógł samodzielnie wrócić do optymalnych parametrów funkcjonowania. Spożywając wszelkiego rodzaju produkty zarówno w postaci stałej, jak i płynnej, wprowadzamy do organizmu składniki mineralne niezbędne do utrzymania stanu równowagi kwasowo-zasadowej, która zapewnia prawidłową pracę wszystkich komórek organizmu. Proces przebiega bez uczucia głodu, gromadzenia wody w tkankach i spalania masy mięśniowej. Jest on prosty, skuteczny i bezpieczny dla zdrowia.

Kuracja reguluje nam metabolizm, efektem ubocznym jest tu skuteczne i bezpieczne odchudzanie, które gwarantuje spadek masy ciała bez efektu jo-jo.

Nasza kuracja składa się z 3 elementów: kuracji odkwaszającej oczyszczającej i odżywiającej organizm oraz odpowiednio zbilansowanej diety.

 

Program polecany jest nie tylko dla osób z nadwagą, ale jest rekomendowany wszystkim, którzy troszczą się o zdrowie i pragną cieszyć się nim jak najdłużej.

 

Szczegóły i rezerwacja: KLIKNIJ TUTAJ

Newsletter

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij