5oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Activity calendar

Plan aktywności na ferie

Previous page

Ferie to czas wypoczynku (także aktywnego!), relaksu i regeneracji. W terminie od 17.01 do 27.02.2022r. przygotowaliśmy dla Was specjalny program na każdy dzień. Zachęcamy do czynnego korzystania z niego!

Poniedziałki - aktywnie i fitnessowo

Wasz ulubiony trener Mariusz poprowadzi dla Was zajęcia o 17:00 (ATB - brzuch, nogi, pośladki) i o 18:00 (aquafitness). Udział dla Gości pobytowych i Day SPA gratis, dla osób z zewnątrz 15 zł za jedne zajęcia oraz 25 zł za oba (cena za osobę). Prosimy o rezerwację w recepcji SPA.

Wtorki

W każdy wtorek ferii zabiegi na twarz u naszych kosmetyczek: Moniki, Marioli i Moniki - z 10%- owym rabatem. Prosimy o rezerwację w recepcji SPA.

Środy

To kolejne dni z treningami fitness. O 17:00 zapraszamy na TBC - trening całego ciała, a o 18:00 na aquafitness. Udział dla Gości pobytowych i Day SPA gratis, dla osób z zewnątrz 15 zł za jedne zajęcia oraz 25 zł za oba (cena za osobę).

O 19:00 - muzyczna środa, czyli wyjątkowe, nastrojowe, wyciszające koncerty gongów i mis tybetańskich. Udział dla Gości pobytowych i Day SPA gratis, dla osób z zewnątrz - 15 zł za osobę. Prosimy o rezerwację w recepcji SPA.

Czwartki

W te dni niezmiennie prym wiodą seanse poprawnego saunowania z saunamistrzem Darkiem. Zapraszamy o 18:00, cena to 35 zł za osobę. Szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ . Prosimy o rezerwację w recepcji SPA.

Piątki

Na początek weekendu nasz Szef Kuchni zaserwuje dla Gości w ramach pobytu tematyczne kolacje. Szczegóły - KLIK. Prosimy o rezerwację pobytu w recepcji głównej.

 

Serdecznie zapraszamy! Spędź z nami aktywnie zimowe ferie.

Szczegóły i rezerwacja:

Recepcja główna - recepcja@talaria.pl / 511 411 189

Recepcja SPA - spa@talaria.pl / (22) 350 93 59

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close