Przejdź do treści Idź do góry

Apartment

Pokój typu Apartament w Pałacu

od 1 250zł /noc
Previous page
Powierzchnia: 50m2
Łóżko: double bed or two single beds
Wyposażenie:
  • Comfort type bed
  • bathroom
  • cosmetic set
  • towels' set
  • flat-screen TV
  • Wi-fi
  • writing set
  • bottled water

Queens of style

„Niepokorne, nieszablonowe, nieprzeciętne, silne. Genialne projektantki, wybitne kreatorki, błyskotliwe stylistki, sprawne menedżerki. Przełamywały tabu i śmiało dyktowały własne pomysły, które szybko stawały się nowym kanonem mody. Ich losy to pasmo szalonych namiętności, osobistych dramatów i zawodowej rywalizacji. Ich kreacje, ale też ich osobowość niezmiennie inspirują miliony kobiet. Bez „małej czarnej” wylansowanej przez Coco Chanel, nie wyobrażamy sobie naszej szafy, a kapelusz w kształcie buta czy suknia z homarem Elsy Schiaparelii nadal budzi kontrowersje i… pożądanie. Jeanne Lanvin, Coco Chanel, Nina Ricci, Donna Karan oraz Elsa Schiaparelli to nie tylko projektantki, to prawdziwe Królowe Stylu. Niech ich osiągnięcia dodadzą Wam skrzydeł do kreowania własnego stylu, a jeśli przyjdzie Wam do głowy pomysł na wyjątkową kreację… naszkicujcie ją od razu!

Queens of the screen

Złota era wielkich wytwórni Hollywood, w latach 30. i 40. ubiegłego stulecia, ugruntowała pozycję gwiazd srebrnego ekranu. Wielkie aktorki stały się wówczas królowymi – wręcz boginiami. Ikony tamtego czasu – Ava Gardner, Marlena Dietrich, Judy Garland czy Elizabeth Taylor to prawdziwe przedstawicielki rodziny królewskiej kina.
Piękne i niedostępne, otoczone obezwładniającą wręcz aurą sławy i bogactwa. Wzbudzały bezgraniczny zachwyt, elektryzowały mężczyzn, inspirowały kobiety, ustanawiając nowe trendy w modzie i obyczajach…
W tym pokoju poczujesz się, jakbyś właśnie szykowała się na oscarową galę. Już za chwilę staniesz na czerwonym dywanie obok Grety Garbo, Vivien Leigh, Rity Hayworth, a może Sophii Loren... Przed wyjściem zajrzyj do SPA… obsługujemy tylko królowe!

Lodownia

Nasz apartament usytuowany w historycznych pomieszczeniach dawnej lodowni to idealny pomysł na pobyt z rodziną albo organizację małego wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Położony jest w oddzielnym budynku nad stawem, niedaleko Pałacu. Posiada salon z aneksem kuchennym oraz częścią sypialnianą. W salonie znajduje się duży zestaw wypoczynkowy, w kuchni stół z krzesłami, w części sypialnianej ogromne łoże z baldachimem. Niewątpliwym atutem apartamentu Lodownia jest łazienka z prywatną sauną suchą! Oprócz tego na wyposażeniu są: prysznic, telewizor, czajnik. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z celu przygotowania oferty szytej na miarę.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close