10oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Our philosophy

Talaria to kraina wypoczynku i przyjemności, źródło zdrowia, kondycji i urody, oaza spokoju i aktywności, inspiracji i edukacji - a także wyjątkowe miejsce na organizację wesela czy spotkania biznesowego!

Previous page

Ciągły pośpiech, życie w stałym stresie, pod presją wykonywanych obowiązków i uciekającego czasu, konieczność dokonania wyboru pomiędzy życiem prywatnym, a chęcią rozwoju i zarobkowania, zmuszają nas wszystkich do poszukiwania równowagi w życiu.

Wychodząc tym wyzwaniom naprzeciw stworzyliśmy niepowtarzalne miejsce, w którym podążając za mottem Coco Chanel - Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć, oferujemy naszym Gościom coś więcej niż tylko SPA.

Lepsze samopoczucie Gości i motywowanie do zdrowych nawyków w stylu życia to jeden z naszych głównych celów.

W naszym SPA zabiegi mają charakter rytuałów, w których dbamy o każdy element masażu, kąpieli czy otoczenia. Zabiegi wykonujemy z należytym pietyzmem, wyciszeniem w wyszukanej oprawie muzyczno - aromatycznej. Harmonia oznacza dla nas także równowagę w ofercie pomiędzy zabiegami dla urody i zdrowia oraz różnorodność zabiegów uwzględniających indywidualne potrzeby naszych gości, styl życia, czas, nastrój czy rodzaj stresu.

Uzupełnieniem oferty dla zdrowia i urody są zaplanowane różnego rodzaju aktywności. Atrakcyjne warsztaty (np. coaching zdrowia, metamorfozy, program antystresowy, kuchnia well-aging), zajęcia ruchowe i relaksacyjne oraz degustacje i pokazy to nasza codzienność.

Co ważne, każdy weekend jest w Talarii FOR LADIES ONLY - Panowie nie mają możliwości przenocować w pokojach w części pałacowej oraz wstępu do strefy SPA. W dniach od niedzieli po południu do piątku rano oraz niektóre weekendy Talaria jest miejscem otwartym także dla Panów i całych rodzin. Czytaj więcej - kliknij tutaj.

Prosimy spodziewać się męskiej obsługi w restauracji, kuchni i dziale technicznym.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close