18oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Racing

Previous page

Mówi się, że wyścigi konne to sport królów, a kobiety są ich ozdobą. Zapraszamy do krainy pasji i emocji, pełnej elegancji, stylu i szyku. Naszymi przewodniczkami będą przedstawicielki brytyjskiej arystokracji, które zabiorą nas na derby do Ascot i doroczną paradę kapeluszy.
Chcesz poczuć się jak królowa Elżbieta czy księżniczka Beatrycze? W Talaria Resort & SPA sprawdzisz, w jakim kształcie kapelusza będzie Ci do twarzy, dobierzesz taki, który najpełniej wyrazi Twój charakter.
Wyścigi to także rywalizacja, szybkość, ryzyko i odwaga – a to cechy miłośniczek koni mechanicznych: Hellé Nice – królowej Bugatti i mistrzyni prędkości, Marie-Claude Charmasson – pięknej i niezwykłej Francuzki, uczestniczki rajdu w Monte Carlo, Marii Teresy de Filippis – pierwszej kobiety ścigającej się w Formule I albo Jutty Kleinschmidt – pierwszej kobiety, która wygrała Dakar.
Nie możesz się zdecydować czy, jesteś fanką Ascot czy Formuły 1? Przymierz kapelusz, pospaceruj po Talaria Resort & SPA, odwiedź stajnię, porozmyślaj i zrelaksuj się. Wypoczęta możesz wsiąść do swojego Bugatii i wrócić na wyścigi codzienności.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close