12oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Nowość w SPA

Warto zadbać o swoje piękno!

Previous page

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najnowszej oferty naszych zabiegów. Są to:

 

KOBIDOTAPE - RYTUAŁ NA TWARZ

To masaż twarzy KOBIDOTAPE (inaczej nazywany japońskim liftingiem bez skalpel) połączony z pielęgnacją na bazie kosmetyków naturalnych. Zabieg stworzyła hiszpańska marka premium  CV PRIMARY ESSENCE. Połączyła certyfikowane kosmetyki naturalne z nowoczesną techniką masażu manualnego. Jest to połączenie zabiegu liftingującego i kineziotapingu twarzy uzupełnione starożytną techniką japońskiego masażu Kobido. Wszystko to jest w harmonii z naturą i zachowuje aspekty estetyczne i zdrowotne. Efekt jest natychmiastowy: widocznie podnosi łuk brwiowy, skóra staje się jędrna, policzki powracają na swoje miejsce.Działanie tego rytuału to również uwalnianie napięć na poziomie energetycznym i pobudzenie energii Chi, znanej z tradycyjnej kultury chińskiej, co oznacza „niezbędny przepływ energii”. Ten nowatorski rytuał jest przeznaczony dla osób, które nie chcą poddać się inwazyjnym operacjom czy zabiegom kosmetyki estetycznej, bo po prostu nie chcą zmieniać naturalnych rysów twarzy.

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 500 zł

 

OGNISTY KAMIEŃ KSIĘŻYCOWY (VAGHEGGI)

Wyjątkowy masaż całego ciała wykonany w połączeniu ze zmysłową kaskadą olejków eterycznych i minerałów wulkanicznych. Kamienie do masażu z pyłem wulkanicznym uwalniają ciepło, a minerały pozwalają głębiej odczuć działanie masażu. Doskonały dla osób, które chcą jednocześnie usunąć niedoskonałości miejscowej tkanki tłuszczowej, cellulitu i braku jędrności skóry. Efekty: ujędrnione i wyrzeźbione ciało.

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 450 zł

 

LUKSUSOWY REMODELING WULKANICZNY (VAGHEGGI)

Zabieg uderzeniowy wykonany w tandemie z Fuoco Plus, który zwalcza różne niedoskonałości skóry takie jak nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit i utrata jędrności. Naprzemienny, dwuetapowy zabieg, który przynosi natychmiastowe efekty. Zmysłowa kaskada olejków, koncentratów i zapachów w połączeniu z diorytem, ręcznie formowaną skałą wulkaniczną. Maska uderzeniowa ciepła i zimna, która wyszczupla i rzeźbi ciało. Doskonały dla osób, którym zależy na wysokiej jakości zabiegu na całe ciało i zwalczaniu jego niedoskonałości. Efekty: ujędrnione i wyrzeźbione ciało, natychmiastowe rozświetlenie i głęboka relaksacja.

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 600 zł

 

LIGNUM MASAŻ (VAGHEGGI)

Rytuał zaczynany od odżywczego peelingu połączony z elementami aromaterapii oraz masażem Lignum. Rodzaj tego masażu jest obecnie uważany za holistyczną technikę, która jest w stanie pobudzić i zrównoważyć energię, zmniejszyć poziom stresu i złagodzić ból mięśni. Jego wysoka stymulacja nerwowa na skórze uruchamia energię witalną dzięki specyficznym ruchom masującym, wykonywanym narzędziami z naturalnego drewna i produktami fitokosmetycznymi Vagheggi. Masaż ten jest idealną synergią pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Doskonała synergia skuteczności i dobrego samopoczucia, aby skutecznie leczyć wszystkie niedoskonałości ciała w tym samym czasie, dzięki działaniu wyszczuplającemu, antycellulitowemu i remodelującemu. Masaż Lignum to nowa technika masażu, którą zapewniają specyficzne ruchy masujące wykonywane narzędziami z naturalnego drewna i specjalnymi fitokosmetycznymi produktami do ciała Vagheggi. Nowy zabieg upiększający, który odprowadza nadmiar płynów, redukuje miejscowe złogi tłuszczu, leczy niedoskonałości cellulitu i zapewnia jędrność tkanek.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 400 zł

 

Informacje i rezerwacja w recepcji SPA:

e- mail: spa@talaria.pl

tel.: (22) 350 93 59

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close