Sobota, 14/01/2023

Poczuj MOC swoich marzeń na 2023 rok! Warsztat z Katarzyną Wnękowską

Serdecznie zapraszamy 14 stycznia o godzinie 11:00 na szkolenie prowadzone metodą warsztatową.

"Poczuj MOC swoich marzeń na 2023 rok!"

Zabiorę Cię w podróż MOCnych stron oraz Twoich osiągnięć. Nawet jak jesteś skromna i nie lubisz się chwalić, to praca z obrazem pomoże Ci ponazywać swoje atuty i sukcesy. Zwizualizujesz swoje marzenia i pragnienia na najbliższy czas. Poczujesz co jest dla Ciebie ważne na dany moment. Z łatwością zaplanujesz działania na nowy 2023 rok i określisz swój pierwszy krok. Poczujesz wewnętrzną MOC, aby go postawić z lekkością!

Podczas szkolenia Uczestniczki:

- odkryją aktualne i autentyczne potrzeby i marzenia,

- połączą się z nimi emocjonalnie,

- zyskają wewnętrzną motywację płynącą z serca,

- spiszą plan działania,

- określą pierwszy krok, który przybliży je do realizacji potrzeb, marzenia, wyzwania, pragnienia, celu.

Będziesz mogła również kupić w specjalnej cenie książkę pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” z dedykacją autorki, która chętnie odpowie na pytania dotyczące powstania książki.

Książka została napisana dla Ciebie, kobiety wiecznie zabieganej, pracującej i dbającej o dom, jednak poszukującej siebie. Kobiety, dla której ważne jest odkrycie siebie na nowo.
Autorka – Katarzyna Wnękowska pracując z kobietami widzi, że w natłoku codziennych spraw zarówno tych zawodowych jak i osobistych tracą kontakt ze sobą, ze swoją intuicją. Tak bardzo pochłonięte są obowiązkami zawodowymi, okazywaniem miłości i troski najbliższym, że zapominają o sobie. Znasz to?

Przypomnij sobie o Sobie i weź udział w spotkaniu z energetycznymi Kobietami!

Prowadząca:

Katarzyna Wnękowska Coach i Mentor spełnienia dla Kobiet. Pomaga Kobietom zwiększać poczucie własnej wartości, aby wychodziły z utknięcia i z odwagą realizowały swoje potrzeby oraz tworzyły relacje pełne miłości. Jest autorką książki pt. “Jesteś Wyjątkowa – Uwierz w to!” oraz programów rozwojowych “Odkryj swoją wyjątkową siłę“, „Aktywuj swoje źródło spełnienia i wyfruń ze złotej klatki”, “Jesteś Wyjątkowa – poczuj luksus bycia Sobą!“, w których wzięło udział już ponad 260 kobiet aktywnych zawodowo.

Certyfikowany Coach CoachWiseTM, Certyfikowany Soul Coach® i trenerka biznesu, właścicielka Kataliza Coaching. Pracuje według standardów metodologicznych i etycznych International Coach Federation (ICF). Pracuje z klientami w oparciu o swoją autorską metodę ”4 Kroków do Spełnienia©”. Zawiera ona w sobie zasady, strukturę i strategię, które umożliwiają kobietom osiągnięcie spełnionego i satysfakcjonującego życia prywatnego przy jednoczesnym odnoszeniu sukcesów zawodowych.

W 2019 roku otrzymała tytuł Ambasadora Akademii Dobrego Stylu, tytuł Kobiety Charyzmatycznej oraz w roku 2020 uzyskała tytuł Twarz Biznesu polskiej gospodarki. W 2021 r. otrzymała tytuł Lidera Przedsiębiorczości.

 

Więcej informacji: www.katalizacoaching.pl

 

Czas trwania: 2 godziny.

Maksymalna liczba osób: 12

Prosimy o wcześniejsze zapisy. Uczestnictwo dla Gości obiektu gratis.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close