Sobota, 05/11/2022

Warsztaty makijażu - trendy jesień / zima 2022

Warsztaty makijażu - trendy jesień/ zima 2022 - już w Talarii 5.11.2022r.

Zapraszamy w godzinach 15:00 - 18:00.

 

Lekkie podkłady i lekko muśnięta słońcem skóra odchodzą w zapomnienie aż do wiosny. Czas na mocniejsze akcenty, wyraźniejsze oczy, usta i podkłady o silnym kryciu! Sprawdź, co nas czeka w trendach makijażowych na kolejny sezon na naszych warsztatach "Makijaż krok po kroku".

 

Program warsztatów:

- co robić, by makijaż trzymał się cały dzień? Sposoby na utrzymanie trwałości makijażu,

- przegląd kosmetyczki - czyli co powinno się w niej znaleźć, abyś mogła perfekcyjnie wykonać makijaż,

- pędzle - jakie wybrać i czy mają istotny wpływ na makijaż? Czy aby na pewno potrzebujesz całego zestawu? Jakie włosie i kształty wybierać? 

 

To i wiele więcej już 5 listopada w Talarii!

 

Warsztaty makijażu poprowadzi Anna Lach.

Z wykształcenia kosmetolog- wizażysta. Absolwentka Kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Certyfikowany Trener Programu World Class Business Speaker – Mówca Motywacyjny.

Ukończyła Międzynarodową Akademię Estetyki. Dyrektor Mary Kay Cosmetics oraz właściciel Atelier Wizerunku w Siedlcach i Łukowie oraz Atelier Academy - centrum szkoleń i wyposażenia gabinetów dla Branży Beauty.

Z pasją zajmuje się kreowaniem wizerunku kobiet podczas prowadzenia szkoleń i warsztatów makijażowych oraz kosmetycznych.

Spędziła tysiące godzin na salach szkoleniowych, ucząc kobiety, jak dobrze czuć się we własnej skórze i makijażu każdego dnia, pokazując jego kolejne kroki. Współpracuje z takimi firmami jak: PKO BANK POLSKI czy TALARIA RESORT &SPA.

Dbała o wizerunek gwiazd, takich jak: Nick Vujicic, Kuba Wojewódzki, Jakub B.Bączek czy Anna Lewandowska na największych eventach motywacyjnych w Polsce: Życie bez ograniczeń oraz Be Supreme.

Prowadzi kursy I i II stopnia makijażu, szkolenia "Wizerunek a efektywność w biznesie" dla korporacji i indywidualne konsultacje z zakresu pielęgnacji skóry, nowoczesnych zabiegów w kosmetologii i makijażu oraz współpracuje ze szkołami kosmetycznymi.

 

Jej poczynania można śledzić na stronie :

https://web.facebook.com/lach.anna.kursy.makijazu/

 

Zapraszamy :) Wstęp na naszych Gości jest bezpłatny.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close