5oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Ważne informacje przed przyjazdem

Co należy wiedzieć przed przyjazdem do nas?

Previous page

Jak działamy obecnie?

  • Od 7 do 29.11.2020r. przyjmujemy Gości tylko w ramach podróży służbowej (przy zameldowaniu konieczne będzie podpisanie stosownego oświadczenia).
  • Restauracja a la carte czynna jest w godz. 12:00 -22.00 (śniadania w godzinach 07:30-10:30 od poniedziałku do piątku i w godzinach 8:30-10:30 w soboty i niedziele).
  • Strefa SPA & Wellness działa codziennie od 09:00 do 21.00, w piątki i soboty do 22:00. Sauny uruchamiane są na życzenie.
  • Sala cardio, basen, jacuzzi dostępne są dla Gości (zameldowanych na co najmniej 1 dobę).
  • Stosujemy się do wymaganych zaleceń sanitarnych.

Talaria to miejsce wyjątkowe. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie kobiety! Serdecznie zapraszamy Panów w dniach od niedzieli po południu do piątku rano (wyjątki: /strefa-nie-tylko-dla-kobiet).

Talaria to miejsce przyjazne mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Prosimy o zrozumienie, że poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA w określonych w harmonogramie godzinach, pod opieką mamy.

 

Przedłuż swój pobyt...

Każdy Gość Talaria Resort & SPA ma możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu w swoim pokoju do godziny 13:00 (w przypadku braku rezerwacji na ten pokój, prosimy o upewnienie się w recepcji). Jeśli zamówiłaś/ eś zabieg czy masaż w strefie SPA, istnieje możliwość pozostania w pokoju dłużej (również w zależności od dostępności). Wszystkich Gości zapraszamy do spędzenia reszty dnia w strefie SPA i na zabiegach nawet po wymeldowaniu i przed wmeldowaniem.

 

MAŁYM DRUKIEM, czyli ważne informacje...

Mężczyzna w Talarii -  przy rezerwacji prosimy pamiętać, że w weekendy obiekt przyjmuje na pobyt hotelowy wyłącznie kobiety. Prosimy spodziewać się męskiej obsługi, a także mężczyzn korzystających z oferty restauracji a la carte.

Dzieci - hotel przyjazny mamom, babciom, ciociom i starszym siostrom z dziećmi. Pobyt dla dzieci do 3 lat jest gratis (śpią na łóżku z rodzicami czy na łóżeczku turystycznym), a gościnne rabaty dla starszych sięgają 50 % dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz 30 % dla dzieci do 12 roku życia. Ze względu na charakter obiektu prosimy o zrozumienie, że w weekendy chłopcy w wieku od 6 lat są traktowani w Talarii jak mężczyźni. Poza specjalnymi pakietami nie dysponujemy specjalną ofertą atrakcji i opieki dla dzieci. Dzieci zapraszamy do strefy SPA w określonych w harmonogramie godzinach, pod opieką mamy.

Zwierzęta – są mile widziane Talarii, jednak z pewnymi ograniczeniami. Jeśli chcesz przyjechać z ulubieńcem – zwierzęciem domowym (pieskiem, kotem) to wybierz pokój w Pawilonie Parkowym i zgłoś to przed przyjazdem. Opłata za dobę za zwierzę domowe wynosi 100 zł za dobę.

 

Zapraszamy do rezerwacji pobytów Pań z Panami w terminach: KLIKNIJ TUTAJ

 

W ZWIĄZKU Z PANUJĄCĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, PROSIMY O WYROZUMIAŁOŚĆ W KWESTII NIEDOSTĘPNOŚCI WSZYSTKICH UDOGODNIEŃ. ZALECAMY KONTAKT Z RECEPCJĄ, ABY UPEWNIĆ SIĘ, CZY INTERESUJĄCE PAŃSTWA USŁUGI SĄ OFEROWANE.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close