19oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

RELAXED MUM

Treatments for pregnant women

Previous page

"NOWE CIAŁO" - ZABIEG OCZYSZCZAJĄCO - NAWILŻAJĄCY (YONELLE)

Pierwszym etapem pielęgnacji ciała jest oczyszczanie - podstawa działań każdej kobiety, zwłaszcza w wyjątkowym okresie ciąży. Delikatny peeling wulkaniczny stymuluje mikrokrążenie, a nawilżający balsam na zakończenie zabiegu odżywia i nawilża skórę. Znika szorstkość, nadmierne zrogowacenie i przesuszenie. Skóra staje się jedwabista i bardziej elastyczna, a ciało zrelaksowane.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 250 zł

 

MASAŻ PRENATALNY (YONELLE)

To uznany sposób zapewniania przyszłej mamie komfortu i lepszego samopoczucia. Najnowsze badania potwierdzają, że jest on bezpieczną i przyjemną terapią, która wyraźnie poprawia stan fi zyczny i psychiczny, zarówno kobiety w ciąży, jak i oczekującego na przyjście na świat dziecka. Stosowany regularnie sprawia, że kobieta doświadcza głębokiego relaksu, nabiera zaufania do możliwości własnego ciała, co znacząco zmniejsza strach przed porodem i ułatwia współpracę położnej z rodząca w czasie porodu. Masaż dodatkowo skutecznie niweluje oraz zapobiega dolegliwościom bólowym pleców, mięśni i stawów, usprawnia krążenie krwi i limfy, zmniejszając obrzęki stóp i nóg, pomaga kontrolować przyrost wagi ciała, przeciwdziała utracie jędrności i sprężystości skóry brzucha i biustu, przygotowuje na wysiłek i obciążenie, jakie niesie za sobą poród oraz korzystnie wpływa na szybki powrót do formy po porodzie.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 280 zł

 

MASAŻ PLECÓW – LĘDŹWIE, KARK I SZYJA

Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. Doskonały na bolące i napięte mięśnie oraz jako relaks.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 zł

 

ODŚWIEŻAJĄCY MASAŻ NÓG

Odświeżający masaż nóg, niwelujący efekt ciężkich nóg i opuchlizny. Dzięki specjalnej mieszance olejów i technice masażu, zabieg  daje uczucie lekkiego chłodzenia i pobudzająca cyrkulację krwi i limfy.

Czas trwania: do 30 minut     Cena: 150 zł

 

ZABIEGI NA TWARZ

Ze względu na różnorodne indywidualne potrzeby skóry, zarezerwuj czas, a kosmetyczka po analizie skóry doradzi odpowiedni zabieg.

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close