11oC Pogoda
Przejdź do treści Idź do góry

Talaria modeling moments

Silhouette, slimming and anti-cellulite treatments and rituals

Previous page

PIĘKNA I SZCZUPŁA – 3 W 1 – MAKSIMUM EFEKTU VINUSHAPE + BANDAŻE AROSHA (AROSHA)

To innowacyjne, synergiczne połączenie trzech technologii: radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji, uzupełnione o nasączone składnikami aktywnymi bandaże Arosha, daje najlepsze efekty w redukcji cellulitu czy modelowaniu sylwetki. Efekt widać już po pierwszym zabiegu. Różnorodność zastosowania wymiennych głowic i odpowiednich bandaży pozwala na dopasowanie zabiegu do indywidualnego problemu i każdego rodzaju skóry, bez względu na wiek.

UDA I BRZUCH LUB BRZUCH I POŚLADKI

Czas trwania: do 120 minut     Cena: 420 zł

 

VINUSHAPE – RADIOFREKWENCJA + KAWITACJA – ZABIEG Z MASAŻEM PRÓŻNIOWYM VACUUM (AROSHA)

Synergiczne połączenie radiofrekwencji z masażem próżniowym vacuum i kawitacji. Nowa technologia super puls i vacuum daje maksymalne efekty w redukcji cellulitu oraz modelowaniu sylwetki jak przy endermologii, bez uczucia bólu. Zabieg przyspiesza metabolizm komórkowy, powoduje wzrost mikrokrążenia oraz tlenu w komórkach, co wspomaga procesy lipolizy (redukcji komórek tłuszczowych) oraz produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Okolica zabiegowa do wyboru – uda (przód i tył) lub brzuch i pośladki.

UDA (PRZÓD I TYŁ) LUB BRZUCH I POŚLADKI

Czas trwania: do 90 minut     Cena: 340 zł

 

BANDAŻE AROSHA - WYJĄTKOWE ZABIEGI ANTYCELLULITOWE, MODELUJĄCE I UJĘDRNIAJĄCE (AROSHA)

Zabiegi oparte na zastosowaniu elastycznych bandaży nasączonych składnikami aktywnymi na partie ciała, które chcemy wyszczuplić i ujędrnić, lub te zagrożone cellulitem (brzuch i uda) czy też zastojami wodnymi (całe nogi).

BRZUCH I UDA LUB CAŁE NOGI

Czas trwania: do 45 minut     Cena: 280 zł

 

BANDAŻE AROSHA Z MASAŻEM ANTYCELLULITOWYM (AROSHA)

Czas trwania: do 75 minut     Cena: 360 zł

 

DETOX 100 (AROSHA)

Zabieg uwalniający toksyny z komórek, które gromadzą się wewnątrz nich i zaburzają ich funkcjonowanie. Dogłębnie oczyszcza skórę, usuwa martwe komórki, poprawia strukturę skóry nadając jej zdrowy wygląd i naturalny blask. Zabieg kilkuetapowy: peeling oczyszcza, w kolejnym etapie olejki eteryczne cynamonu, imbiru i kurkumy pobudzają mikrokrążenie, a bandaże dopełnią efekt oczyszczenia.

Czas trwania: do 75 minut     Cena: 360 zł

 

LIPO FIT (AROSHA)

Zestaw o działaniu lipolitycznym, intensywnie wyszczuplający, stworzony z myślą o problematycznej partii ciała, jaką jest brzuch. Dzięki koncentratom zawierającym specjalną syntezę molekularną, która działa w sposób szybki i ukierunkowany na adipocyty, aktywując ich metabolizm pozwala skutecznie wymodelować oraz zredukować tkankę tłuszczową na brzuchu.

Czas trwania: do 60 minut     Cena: 340 zł

Newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close